گرایمز در حال رشد است و خانواده اش! خواننده به هنگام تولد اولین فرزند او با دوست پسر Elon Musk در دوشنبه, مه 4.

کارآفرین اعلام این خبر خوشحال در نظر یک CleanTechnica صدای جیر جیر خود را در مورد تسلا مدل S ، “اخبار کودک?” فن پرسید. “چند ساعت دور” میلیاردر پاسخ داد. سپس چهار ساعت بعد به او نوشت: “مادر و نوزاد خوب است.”

این هنرمند تجسمی, 31, اعلام کرد در ماه ژانویه که او تا به حال یک کمی در راه با ارسال یک انتها دست انداز نوزاد عکس در Instagram.

“من فکر کردم در مورد سانسور [من نوک] برای یک دقیقه هاها (این ممکن است در نظر گرفته شود به هر حال) اما این عکس بسیار کمتر وحشی بدون نوک پستان. به علاوه اینکه زدم تا بسیار وحشی و جنگ-مانند دولتی بودن” به “نام من تاریک است” خواننده زیر نویس رسانه های اجتماعی نشان دهد ، “ممکن است به عنوان به خوبی می شود آنچه در آن است. به علاوه بسیاری از دوستان من به من گفت نه به پست آنها پس من مبتلا روانشناسی معکوس. بازجویی من شرم بر آن و تصمیم گرفت آن مبلغ عجیب و غریب درونی خود نفرت به احساس ناراحت کننده abt من بدن. امیدوارم که تو داشتن یک روز خوب!”

کانادا نوازنده مشترک یکی دیگر از زایمان شات روز بعد این بار با جوانه زدن حلقه مجبور کردن از گشوده لباس بلند و گشاد.

“OMG تبریک فرشته” سابق Fifth Harmony عضو لورن Aymen اظهار نظر در عکس.

گرایمز که نام واقعی کلر بوچر اخیرا مرتبط Elon Musk اما نام پدر فرزند او در زمان خود اعلام خواهد شد. اما زمانی که یکی از Instagram پیروان او را به نام “ملکه تامین elons سکه” پس از آن حامله, ستاره پاسخ داد: “من نیازی $ از یک مرد Grimes خود تامین می شود.”

او و مدیر عامل شرکت تسلا, 48, ساخته شده خود را به فرش قرمز اولین بار در ماه مه سال 2018 در Met Gala و یک منبع گفت:” ما هفته به طور انحصاری در آن زمان که زن و شوهر بوده است “دوستیابی برای حدود یک ماه است.” خودی گفت: “آنها از تمام شب” در ریحانا‘s پارتی بعد از کنسرت.

روز شنبه, مه 2 مشک توییتی که او “فروش تقریبا همه فیزیکی اموال” و “را در خود ندارد ، او سپس اضافه کرد که “من gf @Grimezsz است دیوانه در من است.”

گرایمز’ پیروان فکر می کردم که “خشونت” خواننده ساخته شده یک Instagram account برای جنین در ماه ژانویه اما او توضیح داد این در توییتر نوشته “به عنوان من به ذکر چند بار در گذشته @WarNymph دیجیتال آواتار که من مشغول به کار در بیش از یک سال است. آن است که یک حساب رسانه های اجتماعی برای کودک متولد نشده. لطفا سعی نکنید برای ایجاد جنجال در مورد من بچه که حریم خصوصی من طرح حفاظت است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de