اهداف! Chrissy Teigen و John Legend‘ثانیه پدر لونا خوب را دوست دارد شاهزاده خانم لباس بلند و گشاد سنگ آنها را به طور منظم.

لونا اشتیاق برای مد سلطنتی تمام شده با اولین هالووین. یک کمی که وارد شده اند در مارس سال 2016 را لرزاند بیش از یک تعداد انگشت شماری از لباس او اولین بار جشن تعطیلات.

این Sports Illustrated Swimsuit model لگد شبح وار روز با ارسال یک عکس از نوزاد دختر در یک هات داگ ساز و برگ در Instagram, به دنبال یک طاووس کلاه. “شما احتمالا نمی تواند فکر می کنم من تنها خرید سگ داغ” Teigen زیر نویس دوم عکس. او نیز خریداری دخترش موز, صحنه و لباس, یک آلیس در سرزمین عجایب لباس و قرمز سواری هود لباس — نه به ذکر است یک حولا گروه.

به بالا از آن همه خاموش, Lip Sync Battle cohost خریداری صورتی و سفید لباس مینی ماوس. او accessorized نگاه با گوش و یک شاهزاده خانم دیزنی trick-or-treat کیسه نوشتن “لطفا کمک کنید من نمی تواند متوقف شود.”

از آن پس بر آن شد اتفاق به طور منظم برای دیدن لونا لباس تحت تاثیر قرار دادن در لباس شاهزاده خانم. آیا او را پانسمان با پدر و یا بازی با برادر کوچک او مایل Teigen و افسانه نوزاد دختر یک فن بزرگ از جلوه ها و طل.

در حالی که در مارس سال 2018 خانواده سفر به دیزنی لند هنگ کنگ جوانی نمی نا امید و در ادامه در یک شاهزاده خانم دختر خوشگل لباس شب مستقیما از زیبایی و وحش. Teigen به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو را در اسنپ چت از دخترش پله از رختکن در نگاه با نام تجاری جدید تماس او “من واقعی” در یک بعد Instagram post.

نگاهی به گالری زیر برای شیرین نگاه اجمالی در لونا بیشتر یاد اساسی کمد لباس از Tinkerbell بال به آریل کلاه گیس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de