شهر نیویورک پلیس خیرخواه انجمن شهر بزرگترین اتحادیه پلیس با انتشار بیانیه ای روز شنبه این استدلال که افسران باید وظیفه با اجرای اجتماعی فاصله احکام.

“NYPD نیاز به رسیدن پلیس از اجتماعی فاصله اجرای کسب و کار در دسترس نباشد” PBA جمهور پاتریک لینچ در بیانیه ای گفت. “به عنوان آب و هوا گرم و همه گیر در ادامه به باز کردن ما بافت اجتماعی افسران پلیس باید اجازه تمرکز اصلی ما امنیت عمومی ماموریت. اگر ما شهر سقوط خواهد کرد از هم جدا قبل از چشم ما.”

این شهر نیروی پلیس شده است ضربه سخت با این بیماری همه گیر کوروناویروس با بیش از 4000 افسران تست مثبت برای بیماری و 30 مرده در طی شیوع بیماری است. در اوایل ماه آوریل تقریبا 20 درصد از کل 36,000-قوی نیروی پلیس بود در مرخصی استعلاجی برای coronavirus و یا بیماری های دیگر.

اجرای اجتماعی فاصله در شهرستان ساخته شده است بسیار دشوار است با این شهر تراکم و دستياران تکیه بر حمل و نقل عمومی. NYPD کمیسر درموت شیا روز دوشنبه گفت که پلیس صادر شده حدود 70 احضار بیش از آخر هفته برای نقض اجتماعی فاصله مقررات.

“این یک آزمایش ما زندگی می کنند از طریق اینجا” شیا به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “واقعا دیده می شود هرگز قبل از این در یک شهرستان از 8.6 میلیون نفر از مردم در تلاش برای نگه داشتن هر کس در داخل.”

NYPD در روز شنبه بازداشت سه نفر در یک گروه اجتماعی نقض فاصله اقدامات و تصویری از درگیری به اشتراک گذاشته شده در رسانه های محلی. نیرو نیز مواجه انتقاد پس از اجازه دادن به عزاداران برای جمع آوری در تشییع جنازه فوق العاده خاخام ارتدوکس در بروکلین. پس از بیشتر عزاداران جمع آوری شده از ابتدا پیش بینی شده پلیس مجبور شدند برای شکستن مراسم تشییع جنازه.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • شرکت چینی مظنون به جاسوسی آمریکا از شهروندان اهدا پلیس هواپیماهای بدون سرنشین به 22 متحده
  • ایالات متحده Coronavirus غرق 4,000
  • شهر نیویورک مقامات در ابتدا به عنوان Coronavirus تهدید

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de