توییتر/سرکنسولگری پاکستان دبی (@ParepDubai)/Screengrab از طریق اخبار

دبی: این کنسولگری پاکستان در این شهر توصیه کرده است مردم را به ماندن با احتیاط از scammers و overcharging طرح در میان COVID-19 بحران را ترک کرده است که اقتصاد دندانه دار و متعدد کارکنان از شغل.

در یک بیانیه ویدئویی در توییتر سرکنسول احمد امجد علی گفت: ماموریت دریافت کرده بود گزارش داد که برخی از عوامل شد صدور آماده به کار بلیط. “که اشتباه است; تنها PIA [خطوط هوایی بین المللی پاکستان] است و صدور بلیط” علی اشاره کرد.

“برخی از مردم نیز اطلاع رسانی ما که بلیط ها فروخته شده در; با این حال دولت پاکستان منتشر کرده است کرایه لیست تایید شده توسط دولت است. لطفا فقط پرداخت هزینه برای آن و گزارش به کنسولگری یا پلیس اگر کسی به شما اتهامات عنوان شده علیه اضافی,” او اضافه شده است.

با توجه به سرکنسول نزدیک به 60,000 پاکستانی در دبی به حال ثبت نام برای بازگشت به وطن در میان coronavirus بحران که منجر به مستند و یک رکود اقتصادی به نوبه خود باعث از دست دادن شغل.

“ما می دانیم که به خوبی با چالش های این افراد را” این مقام گفت. “ما می دانیم که آن را بسیار چالش برانگیز برای کسانی که شغل و یا که بازدید ویزا شده اند و برای زنده ماندن در, دبی, به خصوص در طول ماه مبارک رمضان.

“پرواز را شروع کرده اند و هر کس به نوبه خود ما فقط نیاز به صبر و حوصله” علی اعلام کرد و اضافه کرد که تقریبا از 2500 نفر در حال حاضر در سمت چپ دبی برای پاکستان در هر دو حامل ملی و خطوط هواپیمایی امارات.

معیار برای بازگشت اولویت شامل افرادی که بازدید ویزا تمام شده بود که پرداخت نشده در تعطیلات به حال گذاشته شده و یا از کار اخراج و یا کسانی که در تعطیلات پرداخت.

“موارد مرگ زنان باردار, پزشکی, اورژانس, و دانش آموزان نیز در اولویت است که یکی از طولانی. اما هر کس باید به نوبه خود در شایستگی” سرکنسول توضیح داد.

او همچنین صحبت از گزارش های رسانه های اجتماعی خواست مردم سر به کنسولگری برای دریافت بلیط خود را. “کنسولگری است نه فروش و یا صدور هر بلیط” علی تاکید کرد.

معلوم بود اگر کنسولگری گرفته بود هر گونه اقدامات برای جلوگیری از چنین شیوه های غیر قانونی.

“اگر شما ثبت نام کرده اید لطفا انجام نمی دوباره آن را انجام دهد و نمی آیند به کنسولگری. شما یک تماس از PIA می شود برای تعیین شمارنده و صدور بلیط.

بسیاری از پاکستانی رشته در حال حاضر به تسلیم شکایت در مورد پربرکت بلیط قیمت و شروع به برچسب زدن کنسولگری در رسانه های اجتماعی گزارش در مورد overcharging برای بلیط.

روز دوشنبه سرکنسول تا به حال به اطلاع رسانه ها که PIA کارکنان شد و در حال حاضر در قرنطینه پس از بالا, رئیس, آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

گزارش های اضافی توسط Sibte عارف از دبی


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله