دموکرات مجلس نانسی پلوسی و جمهوری خواه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل موضوع نادر بیانیه مشترک امتناع رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ارائه سریع coronavirus آزمون (AFP Photo/SAUL لوئب نیکلاس Kamm)

واشنگتن (AFP) – در یک اتفاق نادر مشترک پیام دموکرات و جمهوری خواه کنگره رهبران در روز شنبه را رد کرده و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه برای انجام سریع coronavirus غربالگری در سناتورهای خواهد شد که بازگشت به واشنگتن در هفته آینده بیان کرد که آزمون باید محفوظ است.

دموکرات مجلس نانسی پلوسی و جمهوری خواه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به طور معمول شدید رقبای سیاسی با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که کنگره بود “ممنون” برای ارائه اما که آنها را “با احترام کاهش است.”

“کنگره می خواهد به نگه داشتن هدایت منابع به خط مقدم امکانات که در آن آنها می توانند انجام بسیاری از خوب ترین سریع” گفتند.

ایالات متحده 100 سناتور بسیاری از آنها در حال پیشرفته در عصر بازگشت به واشنگتن در روز دوشنبه پس از یک زنگ تفریح که طولانی شد با توجه به همه گیر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال توییتی که “فوق العاده است CoronaVirus تست ظرفیت در واشنگتن سناتور بازگشت به سرمایه تپه در روز دوشنبه.”

در هفته های اخیر کنگره کار کرده است به پاس اقدامات برای احیای اقتصاد آمریکا سخت ضربه coronavirus بحران است.

اما پلوسی گفت: اتاق 435 قانونگذاران نمی خواهد بازگشت به واشنگتن برای حداقل یک هفته دیگر در مرحله با دستورالعمل از این کنگره را حضور پزشک.

تهمت و تمسخر این حرکت به tweeting که در خانه “باید بازگشت اما به دلیل دیوانه Nancy P.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز جمعه اعلام کرد که ارسال دستگاه های قابل حمل به سنا را به سرعت تشخیص هر گونه coronavirus موارد است.

مک کانل و پلوسی گفت: با این حال آنها را دنبال تست پروتکل در حال حاضر در محل تا زمانی که “این سریعتر فن آوری تبدیل به بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است.”

ایالات متحده است و این کشور سخت ترین ضربه گیر با برخی از 66,000 مرگ و میر و بیش از 1.1 میلیون مورد از این بیماری با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله