AFP/فایل

مسکو: روسیه سمان جایگاه خود را به عنوان کشور اروپایی گزارش بالاترین تعداد coronavirus عفونت شنبه به کل آن موارد افزایش یافت و تصویب 155,000.

مقامات بهداشتی گزارش 10,102 عفونت های جدید در طول 24 ساعت گذشته یک کاهش 531 موارد از روز یکشنبه رکورد افزایش آوردن روسیه در مجموع به 155,370.

روسیه پدید آمده است به عنوان یک کروناویروس جدید کانون به عنوان بسیاری از کشورهای اروپایی پرده قصد دارد به سهولت مستند اقدامات پس از شماره های خود را از عفونت های جدید و مرگ و میر شروع به کاهش کرد.

تعداد موارد جدید در روسیه به طور قابل توجهی بالاتر در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی با پادشاهی متحده در جایگاه دوم گزارش فقط تحت 4,000 عفونت های جدید در روز دوشنبه.

نخست وزیر میخائیل Mishustin بالاترین رتبه بندی رسمی به قرارداد عفونت است که در حال حاضر “حس معمولی” سخنگوی بوریس Belyakov گفت:

او گفت: Mishustin که اعلام کرد او آزمایش مثبت در هفته گذشته بود ادامه درمان تحت سلامت وزارت ارشاد اضافه کرد نخست وزیر است که “فعالانه به صحبت کردن با همکاران از طریق تلفن.”

مقامات می گویند که آنها انجام داده اند بیش از چهار میلیون coronavirus آزمون و روسیه مرگ و میر باقی مانده است پایین در مقایسه با کشورهای دیگر آمار به شدت با این بیماری همه گیر از جمله اسپانیا و ایتالیا و ایالات متحده است. با توجه به دولت روزانه coronavirus به روز رسانی روسیه 1,451 مجموع مرگ و میر پس از گزارش 95 جدید مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته.

این کشور رتبه 18 به طور کلی در نظر coronavirus مرگ و میر با توجه به AFP شمارش با وجود اینکه هفتم در جهان به طور کلی coronavirus موارد است.

عفونت های ثبت شده در تمام 85 مناطق روسیه با مسکو در حال ظهور به عنوان کانون بیماری همه گیر در کشور که در آن حدود نیمی از کل عفونت قرار دارد.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de