Scott Disick بررسی می شود تا خود را از ناتوانی ساعت پس از یک عکس به بیرون درز در دوشنبه, مه 4 از او در تاسیسات.

این Keeping Up With the Kardashians , star, 36, تصمیم به ترک مرکز توانبخشی او در در کلرادو در روز دوشنبه پس از DailyMailTV گزارش او در درمان و به اشتراک گذاشتن یک عکس از او در تاسیسات.

Scott Disick Checks Out of Rehab After Photos Leak
Scott Disick چلسی لورن/WWD/شاتر

با توجه به TMZ, Disick نیست به دنبال کمک به الکل یا مواد مخدر-مسائل مربوط. در عوض تصمیم خود را در ارتباط بود به مشکلات عاطفی بیش از از دست دادن پدر و مادر خود بانی و جفری Disick, در اکتبر 2013 و ژانویه 2014.

“در تلاش برای در نهایت به نظر می آیند و مقابله با درد است که اسکات بوده است در سکوت رنج می برند برای سال های بسیاری به علت مرگ ناگهانی مادر خود را پس از مرگ پدرش 3 ماه بعد اسکات تصمیم به بررسی خود را به یک مرکز نوتوانی در هفته گذشته به کار خود در گذشته تروما” وکیل مارتی خواننده گفت: خروجی در بیانیه ای در روز دوشنبه.

این وکیل همچنین گفت: E! که انتشار این عکس از اسکات داخل مرکز یک “نقض” حریم خصوصی خود و تایید “او خود را به بررسی و بلافاصله بازگشت به خانه.”

پدر سه وارد درمان در روز شنبه, مارس 28 بعد از خود quarantining در L. A. طول coronavirus بیماری همه گیر.

یک منبع گفت:” ما هفته ساعت قبل از اسکات خود پرداخت که او در مرکز پزشکی “برای نوتوانی اهداف است.”

در طول یک قسمت جدید از KUWTKدر روز پنج شنبه 30 آوریل تلنگر آن را مانند Disick زاج سفید است که تنها یک کودک را باز کرد تا در مورد تلفات عاطفی او هنوز هم احساس می کند پس از مرگ پدر و مادر خود را.

“از دست دادن پدر و مادر من آسان نیست موضوع برای من به بحث در مورد” اسکات گفت: در این قسمت در حالی که رفتن را از طریق عکس های قدیمی. “این به من می دهد در یک بسیار آسیب پذیر به آنها یاد داشته باشید و در مورد آنها فکر می کنم.”

این پارتی, پارتی هاردکور مؤسسین گذشته با ماده مربوط به بستری شدن در بیمارستان و مرکز درمان باقی می ماند.

اسکات اخیر ناتوانی از روی لئامت دادن رخ داده است در سال 2017 پس از بستری شدن در بیمارستان که در آن او قرار داده و در یک 5150 روانی نگه دارد. پس از آن حادثه که اتفاق افتاده در ماه اوت آن سال نیویورک بومی باقی مانده است و هوشیار است.

او باز خود را در مورد هوشیاری قبل از 2017 لغزش در یک قسمت از من Cait در سال 2016. “من به وضوح نمی نوشیدن و یا مواد مخدر انجام,” او توضیح داد: به Caitlyn Jenner در آن زمان است. “من فقط به تنهایی با افکار من در هر شب و آن را دشوار است.”

اسکات سهام کودکان ماسون, 10, پنه لوپه, 7 و سلطنت, 5, با دوست دختر سابق, Kourtney Kardashian. او در حال حاضر دوستیابی صوفیه ریچی.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله