به دنبال بازگشت امید و حرکت رو به جلو. Scott Disick نشده است قادر به فرار از تمام عاطفی خود را از شیاطین — از جمله مرگ پدر و مادر و Kourtney کارداشیان تقسیم منجر به اخیر خود نوتوانی روی لئامت دادن یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است.

“اسکات فروپاشی و مسائل گذشته با Kourtney و مرگ پدر و مادر باید عمیقا تحت تاثیر او” خودی می گوید ما. “اگر چه نه همیشه نشان می دهد تا در راه منفی, این چیزهایی که او به طور مداوم در حال نبرد و با آن زندگی می کنند نیست یک شبه از بین برود.”

Disick, 36, بررسی خود را از ناتوانی در دوشنبه, مه 4 ساعت پس از DailyMailTV ارسال شده یک عکس از او در کلرادو مرکز جایی که او به دنبال کمک برای مشکلات عاطفی در آورده با مرگ پدر و مادر خود بانی و جفری Disick, در اکتبر 2013 و ژانویه 2014.

Scott Disick's Rehab Stint: Kourtney Kardashian Split, His Parents' Deaths 'Have Deeply Affected Him'
Scott Disick حسن نیت ارائه میدهد Scott Disick/Instagram

این تلنگر آن را مانند Disick آلوم بررسی به مرکز در روز شنبه, مارس 28 بعد از اینکه در قرنطینه در L. A. در حالی که در خانه او به نظر می رسید انجام OK در حالی که خودی می گوید مااما او در نهایت وزن خود را heartbreaks.

“در آغاز قرنطینه اسکات انجام شد واقعا خوب بود و انجام یک کار بزرگ در مراقبت از خود و ماندن مثبت و سالم” این منبع می افزاید. “قرنطینه گرفته تلفات در او و آورده پیر احساسات و عادات که ممکن است شده اند به طور کامل حل و فصل شود.”

پدر سه وکیل مارتی خوانندهگفته TMZ در روز دوشنبه که واقعیت تلویزیون ستاره ناتوانی سفر او به دلیل از دست دادن پدر و مادر خود چیزی نیست ماده مربوط.

“در تلاش برای در نهایت به نظر می آیند و مقابله با درد است که اسکات بوده است در سکوت رنج می برند برای سال های بسیاری به علت مرگ ناگهانی مادر خود را پس از مرگ پدرش 3 ماه بعد اسکات تصمیم به بررسی خود را به یک مرکز نوتوانی در هفته گذشته به کار خود صدمات گذشته” خواننده گفت: خروجی در یک بیانیه است.

این وکیل همچنین گفت: E! که انتشار این عکس از اسکات داخل مرکز یک “نقض” حریم خصوصی خود و تایید کرد که ستاره واقعیت است که “بلافاصله پس از بازگشت به خانه” پس از خروج از درمان است.

این پارتی, پارتی هاردکور مؤسسین که تنها یک کودک را باز کرد تا در مورد از دست رفته پدر و مادر خود را در طول یک قسمت جدید از Keeping Up With the Kardashians در روز پنج شنبه, آوریل 30.

“از دست دادن پدر و مادر من آسان نیست موضوع برای من به بحث در مورد” اسکات گفت: در این قسمت در حالی که رفتن را از طریق عکس های قدیمی. “این به من می دهد در یک بسیار آسیب پذیر به آنها یاد داشته باشید و در مورد آنها فکر می کنم.”

نیویورک مادری به دنبال درمان سوء مصرف مواد در مسائل گذشته.

در ماه اوت سال 2017, او در بیمارستان بستری شد و قرار بر 5150 روانی نگه دارید اما از آن زمان باقی مانده است و هوشیار است.

اسکات سهام کودکان ماسون, 10, پنه لوپه, 7 و سلطنت, 5, با دوست دختر سابق, کارداشیان, 41. او از تقسیم کارداشیان در سال 2015 پس از آشنایی و نه سال. او در حال حاضر دوستیابی صوفیه ریچی.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de