ژنو: سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه گفت که واشنگتن در حال ارائه هیچ مدرکی برای حمایت از “نظری” ادعا می کند توسط رئیس جمهور ایالات متحده که جدید کروناویروس سرچشمه در یک آزمایشگاه.

“ما نمی دریافت هر گونه اطلاعات یا شواهد خاص از دولت ایالات متحده مربوط به ادعا منشاء ویروس-بنابراین از نظر ما این می ماند نظری” که شرایط اضطراری مدیر Michael Ryan گفته مجازی جلسه.

دانشمندان بر این باورند که ویروس قاتل شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان, ظهور در چین در اواخر سال گذشته احتمالا از یک بازار در ووهان فروش حیوانات عجیب و غریب برای گوشت است.

اما ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور فزاینده مهم از چین مدیریت از اولین شیوع ادعا به اثبات آن آغاز شده در ووهان آزمایشگاه.

و وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo روز یکشنبه گفت: “شواهد زیادی” حمایت کردن که ادعا می کنند که چین به شدت تکذیب کرد.

“مانند هر مبتنی بر شواهد سازمان ما خواهد بود بسیار مایل به دریافت هر گونه اطلاعات است که وانمود به منشاء ویروس” رایان گفت و تأکید کرد که این “یک قطعه بسیار مهم از بهداشت عمومی اطلاعات برای آینده کنترل.

“در صورتی که شواهد و داده ها در دسترس است و سپس از آن خواهد شد برای دولت ایالات متحده به تصمیم می گیرید که آیا و هنگامی که آن را می تواند به اشتراک گذاشته شود اما آن را دشوار است برای کسانی که به کار در یک خلاء اطلاعاتی در این زمینه” او اضافه شده است.

– علم در مرکز –

این آژانس سلامت سازمان ملل متحد-که نیز مواجه داغدار انتقاد از تهمت و اتهام آن را در ابتدا به عنوان جدی از وقوع به سپر چین — بارها و بارها گفت: این ویروس به وضوح به نظر می رسد به سرچشمه گرفته و به طور طبیعی از حیوانات منبع.

که متخصص ماریا ون Kerkhove تاکید کرد در روز دوشنبه جلسه ای که وجود دارد برخی از 15,000 کامل ژنوم توالی از رمان coronavirus موجود و “از همه شواهدی که ما را دیده اند… این ویروس است که منشاء طبیعی”.

در حالی که coronaviruses به طور کلی سرچشمه در خفاش ها هر دو ون Kerkhove و رایان با تاکید بر اهمیت کشف چگونه این ویروس است که باعث COVID-19 عبور بیش از به انسان و چه حیوان به عنوان یک “واسطه میزبان” در طول راه.

“ما نیاز به درک بیشتر در مورد که منشا طبیعی و به خصوص در مورد متوسط میزبان” رایان گفت.

آن مهم است که بدانید “به طوری که ما می توانید با قرار دادن در جای مناسب بهداشت عمومی و حیوانات-رابط انسانی سیاست است که جلوگیری از این اتفاق می افتد دوباره” او تاکید کرد.

که در هفته گذشته گفت: می خواستم آن را به دعوت به شرکت در تحقیقات به حیوانات ریشه های همه گیر که در یک ماده از ماه کشته شدن نزدیک به 250000 نفر از مردم در سراسر جهان است.

“ما ارائه داده اند که ما با هر مورد در هر کشور کمک با انجام آن تحقیقات” Ryan روز دوشنبه گفت:.

“ما می توانند یاد بگیرند از دانشمندان چینی” او گفت:.

“علم باید در مرکز,” او گفت:.

“اگر ما یک علم مبتنی بر تحقیق و علم مبتنی بر پرس و جو به آنچه به عنوان منشاء گونه ها و متوسط گونه ها پس از آن که به نفع همه در این سیاره است.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله