رژیم ادعا می کند که یک ویدیو پخش در تلویزیون دولتی ونزوئلا نشان می دهد که سربازان آمریکایی دستگیر شدند

رئیس جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro گفت: مقامات دستگیر 13 “تروریست ها” از جمله دو ما شهروندان توصیف وی به عنوان مزدور بیش از این اتهام که آنها درگیر شدند در یک طرح شکست خورده برای حمله به این کشور و بیرون راندن او.

در تلویزیون دولتی آدرس ونزوئلا نشان داد آنچه او گفته بودند که گذرنامه و کارت شناسایی از ایران بری و لوقا Denman که او به عنوان کارکنان Silvercorp در فلوریدا مستقر شرکت که مالک ادعا کرده است مسئولیت این حمله را تلاش.

ونزوئلا مقامات روز دوشنبه گفت که آنها بازداشت یکی دیگر از هشت متهم به “مزدوران” در یک شهر ساحلی و نشان داد تصاویر در تلویزیون دولتی از چند مرد ناشناس دست به دستبند و دروغ مستعد در خیابان. ونزوئلا دولت گفت که بیش از 25000 نیروهای بسیج شده اند برای شکار دیگر شورشیان عامل در کشور است.

Diosdado Cabello, معاون رئیس حزب حاکم, ارسال شده در حساب توییتر خود تصویری از ونزوئلا به عنوان Josnars آدولفو Baduel که او نیز بازداشت شد و ادعا کرد که دو شهروندان آمریکایی در میان کسانی که دستگیر شد. آقای Baduel نشان داده شده است در پاسخ به یک مقام امنیتی که از او می پرسد در مورد آمریکایی ها دستگیر شده است.

تلویزیون دولتی ونزوئلا پخش ویدئو نیست شناسایی آمریکایی است. اما اردن Goudreau در فلوریدا مستقر سابق Green Beret گفت: او با دو مرد در یک ماموریت راه اندازی اولیه روز شنبه به “آزاد” ونزوئلا.

Tarek ویلیام ساب, ونزوئلا, رئیس دادستان گفت: رژیم دستگیر 114 مردم – رادیو فردا

Goudreau ادعا کرده است برای روز یکشنبه عملیات که ونزوئلا مقامات می گویند آنها خنثی و چپ هشت نفر مرده در ساحل در نزدیکی شهرستان بندر لا Guaira.

او با شناسایی دو نفر از سربازان ایالات متحده گرفته شده به ونزوئلا بازداشت که خدمت کرده در عراق و افغانستان با او Goudreau گفت.

Goudreau گفت: این افراد بخشی از یک اتهام ماموریت به نام “عملیات گیدئون” راه اندازی شد قبل از طلوع آفتاب روز یکشنبه که مستلزم فرود قایق در ساحل.

ونزوئلا شده است در تعمیق سیاسی و بحران اقتصادی تحت مادورو را رد. فرو ریختن خدمات عمومی مانند آب و برق و مراقبت های پزشکی رانده اند نزدیک به پنج میلیون نفر به مهاجرت می کنند. اما مادورو هنوز کنترل تمام اهرم های قدرت با وجود یک رهبری آمریکا مبارزه برای سرنگونی او. آن را به تازگی تحت تعقیب مادورو به عنوان یک قاچاقچی مواد مخدر و ارائه 15 میلیون دلار پاداش برای دستگیری او.

ونزوئلا و آمریکا را شکست روابط دیپلماتیک در سال گذشته در بحبوحه افزایش تنش ها وجود دارد سفارت آمریکا در کاراکاس.

دو شهروندان آمریکایی گفته جانبازان از ایران و افغانستان – رادیو فردا

“من سعی کردم به تعامل همه من می دانم که در هر سطح” Goudreau گفت: از تلاش برای کمک به بازداشت همکاران. “هیچ کس از بازگشت من تماس آن را یک کابوس است.”

مادر یکی از آمریکایی آسوشیتدپرس گفت که آخرین بار او شنیده از پسر او در چند هفته زمانی که او پیامک او از محل نامعلومی به بپرسید که چگونه او در مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

او گفت که او هرگز شنیده پسر او بحث در مورد ونزوئلا و تنها آموخته های خود را ممکن است گرفتن وجود دارد پس از دوستان خود به نام وقتی آنها را دیدم که در گزارش های رسانه های اجتماعی.

“اولین بار که من شنیده اردن Goudreau نام امروز,” او گفت: زمانی که رسیده در خانه اش در تگزاس.

Goudreau گفته او امضا قرارداد با آمریکا-حمایت ونزوئلا مخالف خوان Guaido برای سرنگونی مادورو که Guaido را رد کرده است. رهبر مخالفان گفت که او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با روز یکشنبه حمله.

به ما می گوید که نیکولاس مادورو رژیم نامشروع است – AP

Goudreau می گوید Guaido هرگز برآورده قرارداد اما سابق Green Beret تحت فشار قرار دادند پیش رو با کمبود بودجه روبرو برداری فقط با 60 مبارزان از جمله ایالات متحده جانبازان.

او گفت که او در گذشته با ابلاغ Denman و بری زمانی که آنها شناور در قایق “بغل کردن” کارائیب و سواحل ونزوئلا است. آنها هنوز هم در قایق خود را زیر اولیه رویارویی با نیروی دریایی ونزوئلا اوایل یکشنبه, او گفت:.

“آنها در حال اجرا خطرناکی پایین در سوخت” Goudreau گفت. “اگر آنها به حال رفته بر روی ریزش زمین آنها رفته اند به یک خانه امن است.”

Goudreau گفت: دو منتظر بودند یک قایق در دریای کارائیب و جزیره آروبا با اورژانس سوخت برای کمک به آنها را استخراج.

مادورو متحد و دادستان کل Tarek ویلیام ساب گفت که این رژیم بازداشت 114 افراد مشکوک در اقدام به حمله و آنها در شکار 92 دیگران است.

مقامات در ونزوئلا دولت را متهم کلمبیا و ایالات متحده سازماندهی و انجام این حمله با هدف سرنگونی مادورو. هر دو ایالات متحده و کلمبیا مقامات را تکذیب کرده ونزوئلا اتهامات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله