یکی و تنها! چاه آدامز نشان داد که coronavirus قرنطینه تنها به تقویت عشق خود را برای نامزد Sarah Hyland.

“اگر هر چیزی آن را مانند مورد تأئید است که من ساخته شده یک تصمیم خوب” آدامز, 35 گفت: ما هفته به طور انحصاری در جمعه, مه 1 در حالی که ترویج آینده خود را از روی لئامت دادن در فصل جدید از بدترین آشپز در امریکا. “من به معنای آن بدیهی است که شده است — این چیز تمام شده است ترسناک و اضطراب زده فقط به خاطر اینکه شما نمی دانید آینده — اما آن را خوب است به صرف زمان زیادی را با او.”

سابق لیسانس شرکت کننده افزود: “اگر این هرگز اتفاق افتاده است, من می خواهم که کار بر روی پروژه های مختلف و سپس [کارشناسی در بهشت] . من می خواهم که رفته اساسا برای کل تابستان. پس شما رو به نقره ای-آستر این چیز یا لیوان نیمه پر. آن را خوب است برای رسیدن به صرف یک دسته از زمان با من نامزدم.”

Wells Adams and Sarah Hyland Golden Globes 2020 After Parties
چاه آدامز و Sarah Hyland جان Salangsang/شاتر

کالیفرنیا بومی که پیشنهادی برای Hyland, 29 در ماه جولای سال 2019 اعتراف کرد که قرنطینه است احساس مانند یک “شبیه سازی” و یا یک “آزمون” برای دیدن اگر زن و شوهر است که به مقصد به کراوات گره.

“اگر ما می توانید از طریق این پس ما باید در ازدواج,” او توضیح داد به ما. “شما به اندازه کافی ما قرنطینه واقعا به خوبی با هم.”

این کارشناسی در بهشت متصدی بار و مدرن خانواده آلوم باید “تنها در یک مبارزه” در حالی که به هم چسبیده در L. A. خانه و این اتفاق تنها به دلیل Hyland “به سرقت برده و آخرین قطعه از پازل.”

“این احتمالا ساده تر از بسیاری از, اما ما لازم نیست که کودکان و نوجوانان” آدامز اعتراف کرد. “من فکر می کنم اگر شما بچه ها و سپس آن را بمکد خیلی سخت است.”

یک واقعیت جالب این “چیز های مورد علاقه خود” پادکست cohost آموخته در مورد عشق خود را در حالی که با هم بودن 24/7 است که “او به نظر می رسد دقیقا همان” بدون گرفتن ناخن خود انجام داده و یا موهای خود را در حال نگه داشته است.

“او زیبا هر دو روش را مانند یک فرد بسیار ارزان تر و بسیار بیشتر از لحاظ مالی مسئول” او به شوخی در مورد bride-to-be کم-تعمیر و نگهداری قرنطینه ،

وقتی که می آید به زمانی که مرغ عشق کراوات را گره زن و شوهر هنوز برای نهایی کردن جزئیات. این COVID-19 تعویق اند و نه تغییر آینده خود nuptials, چرا که آنها تا به حال یک تاریخ است, اما آن را غرفه مرحله برنامه ریزی.

“ما تا به حال حتی بدست به نقطه ای از برنامه ریزی هر چیزی واقعا” آدامز گفت. “پس از آن نیست — من فکر می کنم آن را قرار داده و نگه دارید و بر روی ما برنامه ریزی عروسی واقعا….”

آدامز نشان داد که با وجود درس های رقص در آینده خود را وقتی که می آید به روز بزرگ است. “من مطلع شده است که ما در حال رفتن به مجبور به یادگیری چیزی است که او گفت:” با توجه به زوج رقصنده, دوست, است “باید به ما یاد می دهد برخی از چیزهایی که” قبل از عروسی.

بدترین آشپز در امریکا برای اولین بار در شبکه غذایی در یکشنبه 10 مه در 9 p. m. ET.

با گزارش توسط کریستینا گریبلدی

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de