یک نقاب ضد دولتی معترضان دارای حق اعمال یک چکش حملات مردی که تماشاگران مشکوک بودن نرم افزار-پکن فعال از سرزمین اصلی چین در طول یک تظاهرات در مونگ کوک منطقه در هنگ کنگ, چین, نوامبر 11 2019.

توماس پیتر/ایسنا

  • در دوشنبه, مهر اعلام شد, برنده جایزه پولیتزر از “اخبار عکاسی” دسته برای پوشش آن از سال گذشته خشونت آمیز اعتراضات در هنگ کنگ است.
  • “ما عکاسان درخشان اسیر قدر از اعتراضات در هنگ کنگ” انتخاب سردبیر, Stephen J. آدلر در بیانیه ای گفت. “تصاویر خود را زیبا بودند فراموش نشدنی روشن و عمیقا به یاد ماندنی است.”
  • گرفته شده به عنوان اعتراضات خروشان از ماه ژوئن تا نوامبر این عکس ها دوباره آشفته طبیعت تظاهرات با پوشش ارائه شده توسط خودی.
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

میلیون ها نفر از معترضان را به خیابان های هنگ کنگ در سال گذشته در نبرد برای دموکراسی است که در زمان تبدیل خشونت آمیز و مخرب و کشنده است.

از ماه ژوئن تا نوامبر اعتراضات تا حد زیادی تعریف چشم انداز سیاسی از نیمه مستقل کشور و روزنامه نگاران در خط مقدم بودند به سند مبارزه است.

روز دوشنبه یک جایزه پولیتزر معتبرترین جایزه روزنامهنگاری – اعطا شد به انتخاب تیم عکاسی برای مستندسازی ماه از آخرین اخبار در هنگ کنگ است.

این باور نکردنی عکس های بینش چگونه Hongkonger و پلیس در طول ماه از آشفته تظاهرات.

در ماه ژوئن صدها نفر از هزاران نفر از مردم به راهپیمایی علیه لایحه که اجازه می دهد هنگ کنگ از ساکنان به تحویل به چین برای محاکمه. منتقدان می ترسید آن را موضوع ساکنان در نیمه خودمختار منطقه به محاکمه ناعادلانه و کمتر حمایت های حقوقی.

معترضان مارس از طریق خیابان های هنگ کنگ, چین خواستار آن رهبران به گام و برداشت پیشنهاد استرداد لایحه در 16 ژوئن 2019.

Athit Perawongmetha/ایسنا

منبع: کسب و کار خودی

در 22 سالگرد انتقال از انگلیسی به چینی حکومت و هنگ کنگ تاسیس به عنوان یک نیمه مستقل خاک تا 2047 معترضان با هجوم به شورای قانونگذاری پیچیده در مخالفت با استرداد لایحه.

یک مرد با اسپری رنگ بر روی منطقه ای نشان از هنگ کنگ پس از anti-استرداد لایحه معترضان با هجوم به شورای قانونگذاری پیچیده در تاریخ 1 ژوئیه 2019.

تایرون سیو/ایسنا

منابع: Business Insider, CNN, Reuters

بسیاری از بازدید این لایحه به عنوان یک تهدید به هنگ کنگ حاکمیت و اعتراضات خروشان ، در برخی موارد تظاهرات رشد خشونت و پلیس شروع به شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در خیابان.

پلیس آتش گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در ضد استرداد لایحه معترضان در جریان درگیری در Sham Shui Po منطقه هنگ کنگ, چین, اوت 14, 2019.

توماس پیتر/ایسنا

منبع: کسب و کار خودی

تظاهرات شد تا حد زیادی محبوب در میان جوانان است. یک مطالعه انجام شده از ماه ژوئن تا اوت یافت که 60 درصد از معترضان کمتر از 29 سال است. “اعتقاد ما این است که تاریخ و زمان آخرین پایه برای آینده ما و آزادی” چان, 22 اخیر فارغ التحصیل و معترض گفت: کسب و کار خودی در اوایل ماه اوت.

تظاهر کنندگان هدف خود را چراغ قوه به سمت پلیس ضد شورش به عنوان آنها در حال تعقیب را از طریق خیابان های هنگ کنگ, چین, اوت 25, 2019.

ویلی Kurniawan/ایسنا

منبع: کسب و کار خودی

سازمان دهندگان این تظاهرات مطرح پنج کلید خواسته: به طور کامل خروج استرداد لایحه به خودداری از طبقه بندی تظاهرات به شورش; به انتشار معترضین بودند که غیرقانونی دستگیر شده ، به بررسی خشونت پلیس; برای ایجاد نمایشگاه و انتخابات آزاد در این شهرستان است.

Anti-استرداد لایحه معترضان استفاده slingshots به پرتاب آجر به عنوان آنها در درگیری با پلیس ضد شورش در بازار شهر تسون وان واقع در هنگ کنگ و چین در آگوست 25, 2019.

تایرون سیو/ایسنا

منبع: کسب و کار خودی

آنچه به عنوان مبارزه با استرداد لایحه به سرعت انتقال به نمادین دموکراسی نبرد برای حفاظت در برابر چینی اقتدار.

ضد استرداد لایحه از معترضان بازداشت توسط پلیس ضد شورش در درگیری میان پلیس و معترضان در خارج مونگ کوک ایستگاه پلیس در هنگ کنگ, چین, سپتامبر 2 2019.

تایرون سیو/ایسنا

منبع: کسب و کار خودی

حضور در این تظاهرات می تواند احساس به طور گسترده ای در سراسر هنگ کنگ. در این عکس مسافران در فرودگاه بین المللی هنگ کنگ دیده می شود فشار توشه خود را در گذشته آجر و موانع راه اندازی شدند.

مسافران فشار توشه خود را در گذشته آجر پس از معترضان مسدود و جاده های منتهی به فرودگاه بین المللی هنگ کنگ در هنگ کنگ, چین, سپتامبر 1 2019.

Anushree Fadnavis/ایسنا

به برخی از درجه تظاهرات کرد: در سپتامبر 4, هنگ کنگ, مدیر اجرایی کری لام برچیده استرداد لایحه و وعده داده شده به طور رسمی خروج این قانون در ماه اکتبر.

هنگ کنگ اجرایی کری لام مکث در حالی که برگزاری یک کنفرانس خبری در اوت 27, 2019.

Kai Pfaffenbach/ایسنا

منبع: کسب و کار خودی

اما بسیاری دیدم از این تصمیم به عنوان “خیلی کم و خیلی دیر” و با تظاهرات – به خصوص در میان جوانان ادامه داد: به دم.

نرم افزار-چین نشان دهنده فیلم خودش را به عنوان یک ضد دولتی معترضان نگه می دارد تا یک علامت بر روی تلفن خود را در طول درگیری بین دو گروه های مخالف در یون لنگ ایستگاه در هنگ کنگ, چین, سپتامبر 12, 2019.

Jorge سیلوا/ایسنا

منبع: کسب و کار خودی

در اواسط ماه سپتامبر صدها نفر از معترضان با تشکیل یک زنجیره انسانی و با صعود به قله شیر سنگ تپه ای واقع در بالای شهر. آنها برگزار شد تا نشانه هایی است که خواندن “رایگان هنگ کنگ” و شعار “ایستاده با هنگ کنگ مبارزه برای آزادی است.”

صدها نفر از مخالفان دولت جمع آوری پس از صعود به قله شیر راک به عنوان یک نشانه روشن است بالا برگزار شد در هوا در هنگ کنگ, چین, سپتامبر 13, 2019.

لی میلیس/ ایسنا

منبع: ان بی سی نیوز

در هفته های زیر مقیاس تظاهرات ادامه داد: در میان دو جشن: پنج سال از سالگرد چتر جنبش در سپتامبر 28 و 70 سالگرد تأسیس جمهوری خلق چین در اکتبر 1.

مخالفان دولت بازداشت شده در جریان درگیری بین پلیس و معترضان در ادارهء نیروی دریایی منطقه هنگ کنگ, چین, سپتامبر 29, 2019.

سوزانا ورا/ایسنا

منبع: کسب و کار خودی

دهها هزار نفر از تظاهرکنندگان به ادامه را به خیابان و درگیری بین پلیس و معترضین شروع به افزایش است.

یک زن به نظر می رسد از پنجره محل اقامت به تظاهرات از طریق هنگ کنگ به چین در ماه اکتبر 20, 2019.

Ammar Yasser/ایسنا

منبع: کسب و کار خودی

افسران شلیک گاز اشک آور توپ گلوله های لاستیکی و مسلح بودند با مهمات. در برخی موارد معترضین با استفاده از آجر موانع و firebombs. “من اعتقاد دارم که تقریبا تمام خط مقدم معترضان از جمله خودم آماده هستند تا دستگیر شود و یا می میرند در تظاهرات” چان گفته خودی کسب و کار.

مشتریان با احتیاط خروج از یک فروشگاه عینک گذشته سوزش کوکتل مولوتف به عنوان تظاهرکنندگان در درگیری با پلیس ضد شورش در هنگ کنگ به چین در نوامبر 2, 2019.

تایرون سیو/ایسنا

منبع: کسب و کار خودی

در ماه نوامبر درگیری رشد کرد و حتی بدتر. پس از مرگ 22 ساله مربوط به گاز اشک آور شلیک توسط پلیس, معترضان شروع به اجرای یک استراتژی جدید به نام “شکوفه در همه جا” است که شامل ساختمان موانع اخلال در حمل و نقل و خرابکاری در حوزه عمومی است.

یک نقاب ضد دولتی معترضان دارای حق اعمال یک چکش حملات مردی که تماشاگران مشکوک بودن نرم افزار-پکن فعال از سرزمین اصلی چین در طول یک تظاهرات در مونگ کوک منطقه در هنگ کنگ, چین, نوامبر 11 2019.

توماس پیتر/ایسنا

منبع: کسب و کار خودی

خشونت از این اعتراضات به سرعت گسترش یافته و به دانشگاه تبدیل شد و شدید ترین تظاهرات به تاریخ. پلیس شروع به شلیک صدها گلوله گاز اشک آور و توپ آب در معترضانی که جمع آوری شده در سراسر شهرستان.

یک رستوران کارگر دریافت کمک از داوطلبان به عنوان مشتریان خود را پوشش چهره بعد از پلیس ضد شورش شلیک گاز اشک آور در نزدیکی هنگ کنگ, چین, نوامبر 2, 2019.

تایرون سیو/ایسنا

منبع: کسب و کار خودی

دانشگاه چینی هنگ کنگ (منچستر) و دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ (PolyU) شد battlegrounds و دانش آموزان به عنوان جوان به عنوان 15 سال بیش از زمان دانشگاه به خود مانع شدن از پلیس و ایجاد سلاح برای استفاده در برابر آنها.

تظاهرات ضد دولتی معترضان که بعدها شناسایی خود را به عنوان یک دانشگاه و دانشجو است که تعقیب توسط پلیس ضد شورش پس از درگیری در دانشگاه چینی هنگ کنگ, هنگ کنگ, چین, نوامبر 12, 2019.

تایرون سیو/ایسنا

منبع: کسب و کار خودی

پلیس متهم هر دو دانشگاه شلیک گاز اشک آور در دانش آموزان و معترضان بازداشت شده به صورت شورش. “به نظر می رسد هیچ پایان دادن به اعتراضات” هاروی یک 22 ساله دانشجو در دانشگاه هنگ کنگ که شرکت در تظاهرات در PolyU گفت: خودی. “اما من انجام آنچه من می توانم برای حمایت شود.”

مخالفان دولت در ابری از گاز اشک آور انداخته طول ایستاده با پلیس ضد شورش در دانشگاه چینی هنگ کنگ, هنگ کنگ, چین, نوامبر 12, 2019.

تایرون سیو/ایسنا

منبع: کسب و کار خودی

معترضان با استفاده از سلاح های از جمله کمان و فلش منجنیق و کوکتل مولوتف. شورش در محل در مکان های متعدد در سراسر شهر و تخریب رخ داده در فضاهای عمومی از جمله مراکز و جاده های اصلی است.

بازار امنیتی خواستار احتیاط به عنوان او تلاش می کند برای خاموش کردن سوزاندن درخت کریسمس در جشنواره راه رفتن بازار در كولون Tong, هنگ کنگ, چین, نوامبر 12, 2019.

توماس پیتر/ایسنا

منبع: کسب و کار خودی

تظاهرات هفته به طول انجامید و منجر به کشتار جمعی از دانشگاه عظیمی از سلاح های باقی مانده و بازداشت شهروندان و دانش آموزان است.

یک مرد پاک باقی مانده پس از درگیری میان پلیس و معترضان ضد دولتی معترضان پس از یک هفته دو پردیس محاصره از دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ, چین, نوامبر 16 2019.

رویترز/muralidharan

منبع: کسب و کار خودی

تا پایان ماه نوامبر این دانشگاه اعتراضات فروکش کرده بود اما تظاهر کنندگان هنوز هم جمع آوری شده را به ایستادگی در همبستگی با یکدیگر در نرم افزار-نبرد برای دموکراسی در هنگ کنگ. “ما نمی توانیم به پایین” یک قاره گفت: کسب و کار خودی. “ما باید به نقطه بدون بازگشت است.”

یک کودک نشسته در حامل پوشیدن ماسک به عنوان ضد دولتی معترضان نگه داشتن دست ها به صورت یک زنجیره انسانی در نشانه ای از همبستگی در كولون خلیج, هنگ کنگ, چین, نوامبر 30 2019.

لی میلیس/ایسنا

منبع: کسب و کار خودی

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de