افسر NYPD فرانسیسکو گارسیا دستگیری Donni رایت.

Facebook/ Daquan اونز

  • یک افسر پلیس شهر نیویورک به عنوان Francisco Garcia فیلم برداری شده بود با اشاره یک تفنگ بی حس کردن در یک مرد خشونت و مشت او را در طول یک حادثه NYPD می گوید آغاز شده به عنوان اجتماعی فاصله اجرای.
  • پلیس گفت: نیویورک پست که یک کشمکش آغاز شد که افسران تلاش برای شکستن یک گروه از تجمع مردم در روستای شرق در روز شنبه.
  • تصویری از این حادثه نشان می دهد که اطرافیان شناخته شده به عنوان Donni رایت پیاده روی به سمت پلیس است. گارسیا پس از آن دیده شد با اشاره یک تفنگ بی حس کردن در او کشیده و او را به زمین و با مشت او.
  • NYPD قرار داده گارسیا روی میز وظیفه و محروم از تفنگ خود را و نشان, در حالی که مقامات بررسی این حادثه است.
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یک افسر پلیس شهر نیویورک قرار داده شده بر روی میز وظیفه پس از او فیلم برداری با اشاره یک تفنگ بی حس کردن در یک مرد خشونت و مشت او را در حالی که ساخت دستگیری بیش از اجتماعی فاصله نقض.

پلیس گفت: نیویورک پست که افسران شکستن یک گردهمایی در روستای شرق در روز شنبه زمانی که دو نفر شناسایی شده توسط کاغذ به عنوان Shakiem Brunsom و اشلی Serrano حاضر به ترک این منطقه است. افسران گفت: این پست که آنها پس از آن تلاش برای دستگیری Brunsom و Serrano اما کشمکش در گرفت که در برابر آنها.

اطرافیان شناسایی توسط پلیس به 33 ساله Donni رایت سعی کردم به راه رفتن به سمت NYPD ماموران و لباس شخصی افسر با پوشیدن یک ماسک شناسایی توسط پست به عنوان فرانسیسکو گارسیا, با نزدیک شدن به او را با یک تفنگ بی حس کردن.

تصویری از این حادثه نشان می دهد گارسیا کشیدن رایت به زمین سیلی او را در صورت و مشت زدن از شانه خود را. کلیپ سپس نشان می دهد گارسیا زانو در رایت سر در حالی که یک افسر پلیس او را.

NYPD گفت Gothamist که مقامات در حال بررسی این حادثه است. به گزارش آسوشیتد پرس گارسیا قرار داده بود روی میز وظیفه و محروم از تفنگ خود را و نشان.

NYPD کمیسر درموت شیا گفت Gothamist که Brunsom, سرانو و رایت بودند دستگیر شده و حادثه “آغاز شده به عنوان یک اجتماعی فاصله اجرای” برای کمک به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

Brunsom بود به اتهام مقاومت در برابر بازداشت و ماری جوانا در اختیار داشتن Serrano بود به اتهام مقاومت در برابر بازداشت و جنایی در اختیار داشتن یک سلاح در اتصال به یک تفنگ بی حس کردن پلیس می گویند او حمل و رایت بود به اتهام حمله به یک افسر پلیس و مقاومت در برابر بازداشت.

یک سخنگوی NYPD گفت: پست که رایت بود زده موضع مبارزه دیده نمی شود در تصویری از این حادثه و این که گارسیا احساس تهدید.

Daquan اونز که فیلم برداری این حادثه گفت: Gothamist که Brunsom و Serrano شده بود ایستاده شش فوت از هم جدا هنگامی که پلیس سعی در شکستن آنها. امنیت فیلم آنلاین پست نشان داد Brunsom و Serrano ایستاده در طرف مقابل از یک پیاده رو در حالی که صحبت کردن تنها در حال حرکت به همان سمت ثانیه قبل از اینکه پلیس وارد شدند.

اونز گفت که رایت “نبود تهاجمی” هنگامی که او با نزدیک شدن به افسران.

“او فقط صحبت کردن” اونز گفت Gothamist. “او هرگز دست خود را مطرح یا به او رسید. پلیس فقط در زمان آن را بر خود شروع به ضرب و شتم او. من ایستاده بود و درست در کنار او. من می توانم شنیدن همه چیز است.”

شهردار بیل د Blasio گفت در توییتر که او تا به حال به تماشای ویدئویی از این حادثه.

“ویدیو دیدم از پایین سمت شرق بود و واقعا ناراحت آن را,” او نوشت. “رفتار من تو را دیدم در آن تصویری است که به سادگی قابل قبول نیست.”

شیا گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که 43 احضاریه صادر شده در روز شنبه برای عدم اجتماعی را حفظ فاصله با توجه به پست.

“من فقط می خواهم تکرار کنم که ما تا به حال ده ها هزار نفر از تعامل با مردم در سراسر شهرستان روز گذشته بسیاری از آنها را بدون نیاز به صدور هر نوع اجرای فعالیت این که آیا آن یک احضار و یا بازداشت” شیا گفت: مطبوعات.

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله