کهربا Portwood در حال حرکت است ، به عنوان دادگاه نبرد با اندرو Glennon ادامه کهربا ملاقات دوست پسر او Dimitri در فرد برای اولین بار در طول پنج شنبه, مارس 5, نوجوانان و مادر OG قسمت پس از او پرواز تمام راه را از بلژیک برای دیدار با او.

کهربا و Dimitri صحبت شده بود اما تا به حال در فرد ملاقات کرد تا زمانی که او تصمیم گرفت به پرواز به ایندیانا به ملاقات در فرد برای اولین بار است. اگر چه Gary شرلی بود با احتیاط در مورد وضعیت — و به یاد او به استفاده از کنترل تولد — او هنوز هم او را سوار به فرودگاه به او را انتخاب کنید تا و حتی اعتراف کرد که آنها ساخته شده یک زن و شوهر زیبا حق دور.

همه چیز با کهربا و Dimitri بودند به خوبی پیش میرود اما او می خواست به مطمئن شوید که او می تواند همراه با لی بیش از حد به طوری که آنها رفت و به خوردن شام با او Kristina و گری. وجود دارد قطعا یک مانع زبان از او صحبت می کرد بیشتر از انگلیسی فرانسوی اما او و لی قادر به صحبت از طریق یک برنامه ترجمه بر روی تلفن خود را.

Teen Mom OG Recap Amber Portwood Meets Her Online Boyfriend for the First Time
کهربا Portwood MTV

بعد گری و کریستینا در مورد صحبت Dimitri و هر دو آنها گفت که اگر چه مانع زبان سخت بود آنها او را دوست داشت.

“من خواهم مرد. لی گفت که او تا به حال یک زمان خوب” Gary اعتراف کرد. Kristina موافقت کرد و اضافه کرد: “اگر کهربا می توانید نگه داشتن یک چیز در ذهن است که بچه ها او را برای اولین بار می آیند و اگر Dimitri می تواند قبول کند که خوب است.”

پشت در خانه Dimitri گفت که او فکر می گری به یک “پسر خوب” برای حفاظت از او و این که او فکر Leah بود “بسیار خنده دار” حتی اگر همه صحبت بیش از حد سریع برای او به نگه دارید تا با آنها به زبان انگلیسی است.

“من می خواهم به نگه داشتن انجام کارهایی مانند که با Leah و شما به راحتی با آن بیش از حد, و مطمئن شوید که لی و هر کس دیگری راحت” کهربا به او گفت Dimitri اعتراف کرد که این همه بسیاری از تغییرات بزرگ برای او بود اما او خوب با آن است.

در جای دیگر در قسمت مکنزی McKee دچار افسردگی و پشتیبانی از شوهر جاش در روز پس از مادر او گذشت و شایانی فلوید ارسال رایدر برای پیش-K کلاس های آمادگی برای اولین بار. Caitlynn لوول و تایلر Baltierra برخورد با یک وضعیت مهم شود با دوستان خود به اشلی زمانی که او ناپدید شد با ماشین خود و Maci Bookout در نظر گرفته شده ثبت نام پسرش بنتلی در مدرسه خصوصی پس از گذراندن امتحانات ورودی.

مادر, OG پخش در ام تی وی روز سه شنبه در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله