خیلی ناز! Meghan Markle و شاهزاده هری استقبال اولین نوزاد سلطنتی, یک پسر به نام مورچه هریسون Mountbatten-Windsor, on May 6, 2019.

“ما خوشحالیم که اعلام کند که Highnesses سلطنتی دوک و دوشس ساسکس استقبال خود را نخستزاده کودک در صبح زود, on May 6th, 2019,” جفت نوشت: در Instagram. “Highnesses سلطنتی’ پسر وزن £ 7. 3 اونس. دوشس و نوزاد هر دو سالم و خوب و با تشکر از اعضای عمومی به صورت مشترک خود را در هیجان و پشتیبانی در طول این زمان بسیار خاصی در زندگی خود را. جزئیات بیشتر به اشتراک گذاشته خواهد شد در روز آینده.”

که همان روز, دوک, 34, خطاب به اعضای مطبوعات خارج از قلعه ویندسور در مورد همسر و نوزاد.

“مگان و خودم تا به حال یک نوزاد پسر صبح امروز — بسیار سالم پسر” هری گفت. “مادر و کودک انجام می دهند فوق العاده است. این بوده است شگفت انگیز ترین تجربه من احتمالا می تواند تصور کنید. چگونه هر چه در آنها فراتر از درک است. اما ما هر دو کاملا هیجان زده و خیلی ممنون برای این همه عشق و حمایت از همه در خارج وجود دارد. آن را شگفت انگیز بوده است. بنابراین ما فقط می خواستم برای به اشتراک گذاشتن این با همه.”

او افزود: “من شده اند در بسیاری از تولد. این است که قطعا من اولین تولد. آن شگفت انگیز بود کاملا باور نکردنی است. به من گفت: من خیلی فوق العاده افتخار من و همسرم که هر پدر و پدر و مادر همیشه می گویند کودک شما کاملا شگفت انگیز است, اما این چیزی است که کاملا برای مرگ, بنابراین من فقط در طول ماه.”

زمانی که او و مناسب آلوم 37 آورده نوزاد خود را برای او سلطنتی اولین بار در 8 مه بازیگر سابق بوده در مورد پسر خود را.

“او شیرین ترین خلق و خو,” او گفت: اعضای مطبوعات داخل قلعه ویندسور. “او واقعا آرام است. او شده است به طوری آن بوده است ویژه زن و شوهر از روز.”

لس آنجلس بومی به نام مادر “سحر و جادو” و در ادامه می گویند: “این خیلی شگفت انگیز است و من دو تا از بهترین ها در جهان, بنابراین من واقعا خوشحال هستم.”

در ژانویه زن و شوهر اعلام کرد تصمیم خود را به مرحله بازگشت از ارشد خود وظایف به عنوان اعضای خانواده سلطنتی است. آنها نقل مکان به لس آنجلس پس از صرف برخی از زمان با فرزند خود در کانادا.

نگه داشتن اسکرول برای دیدن شیرین عکس از نوزاد Sussex.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de