چین, ماسک, مرد coronavirus

Kevin Frayer/گتی ایماژ

  • به گفته نیویورک تایمز هفت ووهان ساکنان که اب و هوای coronavirus شیوع و یا خانواده اش مرده بود از ویروس و برنامه ریزی شد به شکایت دولت به منظور رسیدن به برخی از پاسخ ها در چه اشتباه ممکن است منجر به بیماری همه گیر کوروناویروس.
  • اما وکلا هشدار داده شده است نه به فایل هر گونه دعاوی علیه دولت و خانواده های عزادار شده اند و مورد بازجویی و تهدید پلیس با توجه به گزارش.
  • چین شناخته شده است برای سانسور انتقاد از سیاست های خود و مخالفان شده اند زندانی یا ناپدید شده پس از شکایت.
  • جامعه بین المللی شده است ramping تا فشار بر چین برای تحقیقات مستقل به ریشه های این ویروس و همچنین این کشور در واکنش به شیوع این بیماری در اوایل.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

Coronavirus بازماندگان در چین در حال سکوت به دنبال پاسخ چه رفت و چه کسی مسئول است — برای این کشور پاسخ اولیه به این ویروس نیویورک تایمز گزارش داد.

چین شناخته شده است برای سانسور انتقاد از سیاست های خود و مخالفان شده اند زندانی یا ناپدید شده پس از شکایت. دولت چین بازرسان در حال کار در overdrive برای محافظت از حزب روایت آن حفاری شده است در پاسخ این کشور به این رمان coronavirus که سرچشمه در شهر ووهان قبل از گسترش در سراسر جهان.

با توجه به بار هفت ساکنان ووهان که اب و هوای coronavirus شیوع و یا اعضای خانواده است که از سوی ویروس برنامه ریزی شد به شکایت دولت به منظور رسیدن به برخی از پاسخ ها در چه اشتباه ممکن است منجر به بیماری همه گیر کوروناویروس. آنها می گویند که آنها می خواهند “عادلانه برای جبران ضرر و زیان و مجازات شدیدتر برای مقامات” با توجه به گزارش.

اما به جای گرفتن پاسخ آنها مورد آزار و اذیت و تهدید با توجه به بار منجر به بسیاری از به رها کردن پیشنهادات خود را. وکلا هشدار داده شده است نه به فایل هر گونه دعاوی علیه دولت و خانواده ها در ارتباط با دیگران نیز عزادار از دست بستگان نیز بازجویی شده توسط پلیس به گزارش.

“آنها نگران هستند که اگر مردم در دفاع از حقوق خود و از جامعه بین المللی می دانید چه وضعیت واقعی مثل این است که در ووهان و تجارب واقعی از خانواده ها وجود دارد” یانگ Zhanqing چینی بهداشتی مدافع در نیویورک زندگی می کنند که بازداشت شد و فعالیت خود را گفت ، او گفت: حداقل دو نفر از هفت ووهان ساکنان که با او تماس برای کمک شد و تهدید به حذف موارد خود را.

آمار رسمی نشان می دهد که 4,512 نفر در هوبئی که در آن ووهان است و این سرمایه در طول چند ماه گذشته با توجه به این ویروس است. اما برخی از ساکنان می گویند شمار کشته شدگان ممکن است بسیار بالاتر از آنچه گزارش شده است. بیش از 68,000 مردم آزمایش مثبت برای این ویروس در استان هوبئی با توجه به آمار رسمی.

“زباله سوز کار کرده اند round-the-clock” یکی ووهان مقیم گفت: رادیو آزاد آسیا در ماه مارس است.

یکی دیگر از ووهان ساکن ژانگ چینگ های و گفت: بار است که او مطمئن است که پدرش مبتلا به کروناویروس در یک بیمارستان محلی قبل از مرگ او در ماه فوریه است. او گفت که او تا به حال شناخته شده در مورد خطرات ناشی از این ویروس را انتقال او نمی خواهد که با ارسال پدرش به بیمارستان.

مرد دیگری به نام قهوهای مایل به زرد Jun یک کارمند از هوبئی ثبت شکایت متهم استانی دولت از “کتمان و پوشش تا” واقعیت این ویروس باعث گسترش مردم را به “نادیده گرفتن این ویروس خطر” با توجه به بار. او اذعان کرد که او شکایت یک ووهان دادگاه است اما مصاحبه با کاغذ در پیشرفت خود را پر کردن.

جامعه بین المللی این است که فشار چین به شفاف تر

رئیس جمهوری چین در تالار بزرگ مردم در پکن در نوامبر 2, 2018.

توماس پیتر/گتی

چین به طور ناگهانی افزایش آن coronavirus مرگ و میر 50 درصد در ماه گذشته ادعا کردند که پیش از آن که مرگ و میر ناشی از دست رفته بودند چرا که این شهر امکانات پزشکی غرق شد. مقامات چینی می گویند که این کشور رویکرد تهاجمی به مهار این ویروس گسترش از جمله اجرای دقیق مستند پروتکل کمک نگه داشتن آن تعداد موارد کم است.

اما بسیاری از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام سوال, چین بیش از آن در پاسخ به این ویروس و صداقت از آن بیانیه های عمومی است.

“آیا شما فکر می کنم شما در حال گرفتن صادقانه اعداد از برخی از این کشورها؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی نشست خبری ماه گذشته. “آیا شما واقعا بر این باورند که تعداد کسانی که در این کشور پهناور به نام چین؟”

جامعه بین المللی نیز افزایش فشار بر چین برای تحقیقات مستقل به ریشه های این ویروس و همچنین این کشور در واکنش به شیوع این بیماری در اوایل. کمیسیون اروپا و سوئد و استرالیا و دیگران را خواستار شده است در چین برای شفافیت بیشتر در هفته های اخیر.

“به نظر می رسد کاملا منطقی و معقول است که جهان را می خواهید به یک ارزیابی مستقل از اینکه چگونه این همه رخ داده است بنابراین ما می تواند درس و جلوگیری از وقوع دوباره” نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت: در آوریل 23, دعوت از کسانی که به فشار برای بررسی است.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله