مقابله هشدار! این حزب محافظه کار Burch بند در فروش برای تنها $49

این بند بیشترین لوازم جانبی ایجاد همه زمان ؟ خوب بیانیه ای که ممکن است برای اختلاف — اما وجود دارد هیچ انکار که چگونه مفید این مینیاتور اساسی هستند. آنها در خدمت به عنوان ایده آل متقابل بين زیادی کیف پول و یک کیسه شانه — و به عنوان نام آن پیداست به راحتی آویزان در اطراف ما مچ دست برای دسترسی آسان!

به سادگی قرار دادن هر کس باید خود را حداقل یک بند در مجموعه لوازم جانبی, پس چرا که نه آن را به یک طراح قطعه ؟ شما می دانید مانند درمان کمی از یکی از پرطرفدار ترین مارک های اطراف. این که آیا شما در شکار برای اولین بار خود را بند و یا به دنبال گسترش گزینه های فعلی خود را, شما در حال رفتن به می خواهید را انتخاب کنید تا این زیبایی از حزب محافظه کار Burch. آن را در فروش برای زیر 50 دلار در حال حاضر است که جدی سرقت!

Tory Burch Gemini Link Canvas Wristlet (Royal Burgundy Gemini Link)
حزب محافظه کار Burch Gemini لینک بوم بند (رویال کبود Gemini لینک) حزب محافظه کار Burch

آن را ببینید!

دریافت Gemini لینک بوم بند (در اصل $128) فروش با ارسال رایگان قیمت شروع در فقط 49 دلار در دسترس از حزب محافظه کار Burch!

The Gemini خط از حزب محافظه کار Burch واقعا ویژه مجموعه. هندسی پیوند دو چاپ است که نه تنها فراتر از شیک و جذاب به چشم وجود دارد در واقع یک معنای نمادین به آن! در هم پیچیده لینک نمایندگی طراح علامت زودیاک از این رو نام “Gemini” و همچنین ادای احترام به کودکان دوقلو. پس از یادگیری این جزئیات ما قدر این طراحی حتی بیشتر از ما در حال حاضر بود!

این بند ساخته شده از مات پوشش داده و بوم و ویژگی های چند رنگ خط خطی کردن این مرکز می دهد که آن را غیر قابل انکار نگاه ورزشی. این مستطیل بند دارای لبه های منحنی و به اندازه کافی بزرگ است به تناسب هر اندازه تلفن — حتی آی فون 11 Pro Max! درمان است که استفاده شده به بوم مواد باعث می شود این بند مقاوم در برابر آب و داخل کشور به راحتی شامل یک اسلات برای نگه داشتن یک کارت اعتباری و یا شناسه دستی.

Tory Burch Gemini Link Canvas Wristlet (Gray Heron Gemini Link)
حزب محافظه کار Burch Gemini لینک بوم بند (حواصیل خاکستری Gemini لینک) حزب محافظه کار Burch

آن را ببینید!

دریافت Gemini لینک بوم بند (در اصل $128) فروش با ارسال رایگان قیمت شروع در فقط 49 دلار در دسترس از حزب محافظه کار Burch!

خریداران می گویند که این بند “فقط به اندازه مناسب” به تناسب هر چیزی که شما ممکن است نیاز به در حالی که در حال اجرا errands. منتقدان همچنین می گویند که آن را “سبک” و آنها “بسیاری از تعارف” در حالی که تکان دادن آن و در مورد! از نظر رنگ گزینه های زیادی وجود دارد — از جمله آبی رنگ است که شما تنها در حزب محافظه کار Burch سایت!

در توجه داشته باشید دیگر, برج جوزا فصل نزدیک شدن سریع است. اگر شما یک برج جوزا در زندگی خود را که مستحق ویژه هدیه تولد, چرا انتخاب یک برج جوزا بند? نه تنها آن است که با ملاحظه آن را فراتر از عملی ساخت آن کامل خرید!

آن را ببینید: دریافت Gemini لینک بوم بند (در اصل $128) فروش با ارسال رایگان قیمت شروع در فقط 49 دلار در دسترس از حزب محافظه کار Burch!

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ اتمام کیف های دستی در فروش و فروشگاه همه چیز در دسترس از حزب محافظه کار Burch در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>