در یک جای خوب. دنیس ریچاردز و چارلی شین در حال کار بر همه چیز می آید به coparenting دو دختر خود را.

“ارتباط را با او” ریچاردز 49 گفت: ما هفته به طور انحصاری در دوشنبه, مه 4 در حالی که ترویج محصولات مراقبت از پوست جدید خط CBme زیبایی. “[شوهرم] هارون [Phypers] و در واقع من او را دیدم روز دیگر.”

از زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز ستاره که از تقسیم شین 54 در سال 2006 پس از چهار سال از ازدواج اعتراف کرد که دو و نیم مردان آلوم “نمی کند سازمان دیده بان را نشان می دهد” حتی اگر خود بازداشت جنگ مورد بحث قرار گرفته بر روی آن است.

“من حتی نمی فکر می کنم او می داند که [آنچه را پخش] اما او می داند که بدیهی است هنگامی که شما فایل چیزی در دادگاه است که آن را,” او توضیح داد. “من و او را در برخورد با این مسائل برای, گوش, 14, 15 سال است.”

سابق زن و شوهر که به اشتراک گذاری سام 16 و لولا, 14 دارای فراز و فرودهایی همراه بود اما در حال حاضر آنها در حال انجام باشه.

Denise Richards on Coparenting With Charlie Sheen
دنیس ریچاردز و چارلی شین برندان Mcdermid/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

“ما سعی می کنید به نگه داشتن [نشان می دهد] جدا از همه چیز, اما او حتی گفت: هر چیزی غیر از بسیار مثبت [انتقادات و پیشنهادات],” ریچاردز گفت ما. “همه چیز خوب است.”

این مدیریت خشم بازیگر ممکن است تماشای سری براوو اما طرفداران شاهد ریچاردز باز به او costars در این فصل مورد حمایت از کودک خود نبرد.

در طول فصل 10 برتر در آوریل 15, بازیگر گفته شد Teddi Mellencamp که شین منتشر شده بود بیانیه ای خواستار ریچاردز برای “رفتار مانند یک ترسو.”

پس از عقب گرفته شده توسط دیدگاه های جسورانه و زیبا استار گفت: “من به نام بدتر از او. در واقع اهلی.”

مادر سه — ریچاردز دختر به تصویب رسید Eloise, 9, بعد از جدا شدن از شین — سپس ادعا که شوهر سابق او تا به حال پرداخت “حمایت از کودکان در بیش از یک سال است.”

“او بسیار خوش شانس است زیرا من هرگز او را به دادگاه گفت:” Mellencamp, 38, Erika Jayne و Garcelle Beauvais, در این قسمت. “این چنین سمی جاده ها است. آن را به ارمغان می آورد بسیار مانند اضطراب.”

پس از او costars وزن در ریچاردز بستری در یک اعترافی که او نیاز به کمک کسی با او مشکلات خانوادگی.

“من درک f–پادشاه مشاوره اما اگر کسی می داند چارلی آن را به من و من می دانم که چگونه به آن رسیدگی,” the Real Girl Next Door نویسنده گفت. “این خانواده خود من است.”

در ماه اوت سال 2018 شین ثبت اسناد دادگاه ادعا که او نمی تواند به استطاعت پرداخت خرجی کودک به هر یک از سابق خود همسران ریچاردز یا Brooke Muellerبا او سهام پسر دوقلو باب و حداکثر 11.

سال بعد ریچاردز ادعا کرد که این بازیگر بدهکار 450.000 دلار در حمایت از کودکان باعث بیانیه خود که در مورد طول براوو قسمت در ماه آوریل است.

CBme Brand Denise Richards
دنیس ریچاردز ژیل Toucas

ریچاردز ازدواج Phypers, 47, در سال 2018 و در حال حاضر با تمرکز بر روی محصولات مراقبت از پوست خط.

“من همیشه خوب مراقبت از پوست و استفاده از چیزهای مختلف است. من برای خودم می دانم چه کار می کند و چه کار نمی کند و من با نزدیک شدن به آن را انجام دهد و من فکر کردم این امر می تواند واقعا سرگرم کننده تلاش” او به ما. “من قطعا دست درگیر با [CBme] خط. من نمی خواهم برای قرار دادن نام من در چیزی است که فقط به یک خط. من بسیار پرشور در مورد هر یک از محصولات و یا پروژه ها هر چیزی را که من انجام می دهند و من می خواهم به وضوح بسیار درگیر و می خواهید محصولات است که من در واقع استفاده از.”

زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز پخش در Bravo چهارشنبه در 8 p. m. ET.

با گزارش برودی قهوه ای

گوش دادن به گرفتن واقعی با زنان خود یکی را متوقف مقصد برای زنان خانه دار, اخبار و مصاحبه های اختصاصی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله