بسیار آوازی! شاهزاده هری و Meghan Markle حال زندگی با پسر خود, مورچه, و می ترسند به صحبت در مورد پسر بچه خود را.

یک کمی وارد شده در مارس 2019. “ما خوشحالیم که اعلام کند که Highnesses سلطنتی دوک و دوشس ساسکس استقبال خود را نخستزاده کودک در صبح زود, on May 6th, 2019,” این جفت ارز اعلام کرد از طریق Instagram. “Highnesses سلطنتی’ پسر وزن 7 پوند 3 اونس. دوشس و نوزاد هر دو سالم و خوب و با تشکر از اعضای عمومی به صورت مشترک خود را در هیجان و پشتیبانی در طول این زمان بسیار خاصی در زندگی خود را. جزئیات بیشتر به اشتراک گذاشته خواهد شد در روز آینده.”

کاخ اضافه شده در یک بیانیه در آن زمان: “او رویال حضرت دوشس ساسکس بود با خیال راحت تحویل داده شده از یک پسر در 0526hrs. … دوک ساسکس بود در حال حاضر برای تولد. ملکه و دوک ادینبورگ شاهزاده ولز, دوشس کورنوال دوک و دوشس کمبریج, بانوی جین Fellowes بانو سارا McCorquodale و ارل اسپنسر مطلع شده است و خوشحال هستیم که با این خبر. دوشس را Doria Ragland که بسیار خوشحال است با ورود او اولین نوه است با Highnesses سلطنتی در Frogmore کلبه. او رویال حضرت و فرزند هر دو به خوبی انجام می دهند.”

مورچه تولد آمد تقریبا یک سال پس از مناسب آلوم ازدواج سابق خلبان نظامی در قلعه ویندسور در انگلستان است.

پس از تبدیل شدن به پدر و مادر و شوهر باید پا را از خانواده سلطنتی وظایف و نقل مکان به لس آنجلس پس از صرف وقت در کانادا.

“ما در حال حاضر برنامه ای برای تعادل ما بین بریتانیا و آمریکای شمالی در ادامه به افتخار وظیفه ما به ملکه مشترک المنافع و ما patronages,” هری, و Meghan اعلام کرد در ماه ژانویه سال 2020 بیانیه. این geographic تعادل ما را قادر به بالا بردن پسر ما با قدردانی سلطنتی سنت را که او در آن متولد شد در حالی که همچنین ارائه خانواده ما با فضای کافی برای تمرکز روی فصل بعد, از جمله تروریست های خیریه نهاد.”

نگه داشتن اسکرول به خواندن چیزهای شیرین پدر و مادر جدید باید گفت: در مورد پسر خود پس از استقبال از او به جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله