بالا بردن او را راست! شاهزاده هری و Meghan Markle باید متمایز شیوه های فرزند پروری در حالی که آوردن نوزاد خود را پسر مورچه.

زن و شوهر استقبال پسر خود را در مارس 2019 و قبلا صحبت در مورد تمایل خود را به داشتن فرزند.

“من البته خیلی دوست دارم به بچه ها” نظامی سابق خلبان گفت: در طول یک مارس 2017 ظاهر در تلگراف‘s “Mad World” پادکست. “من پدرخوانده برای کاملا چند از دوستان من بچه ها … در واقع تنها پنج یا شش. من می خواهم به فکر می کنم [من خوب پدرخوانده].”

او افزود: “اما من فکر می کنم کلید که در حال رشد است اما همچنین قادر به ماندن در تماس با دوران کودکی خود را کنار. در صورتی که به معنی رفتن به خانه کسی و نشسته وجود دارد و بازی پلی استیشن و لگد زدن الاغ خود را بر روی هر آنچه در آن است, پس از آن من را امتحان کنید و انجام این کار است. من در واقع تا به حال مقدار زیادی از عمل است.”

همانطور که برای لباس آلوم او بوده در مورد تبدیل شدن به یک مادر در سال 2016. “من هم در رویای یک, خانواده,” او گفت: شیوه زندگی مجله در آن زمان است. “همه چیز در مورد تعادل و من بسیار شادی در زندگی حرفه ای من و خوش شانس هستم جهان به سفر و دیدن بسیاری از چیزهای شگفت انگیز” او اشاره کرد. “آن را نیز می تواند به خوبی لنگر انداخته بود به چیزی پایه و در همان محل. بالا بردن یک خانواده خواهد بود فوق العاده بخشی از آن است.”

این جفت ارز اعلام کرد در ماه اکتبر 2018 کردند که در انتظار اولین فرزند خود را با هم پنج ماه پس از خود قلعه ویندسور عروسی در انگلستان است.

“او شیرین ترین خلق و خوی” بازیگر گفت: اعضای مطبوعات پس از مورچه وارد شده است. “او واقعا آرام است. او شده است به طوری آن بوده است ویژه زن و شوهر از روز.”

لس آنجلس بومی به نام مادر “سحر و جادو” گفت: در آن زمان: “این بسیار شگفت انگیز است و من دو تا از بهترین ها در جهان, بنابراین من واقعا خوشحال هستم.”

هشت ماه پس از تبدیل شدن به پدر و مادر هری و Markle اعلام کرد تصمیم خود را به مرحله بازگشت از وظایف خود را به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی. آنها نقل مکان به لس آنجلس با فرزند خود پس از صرف وقت در کانادا.

نگه داشتن اسکرول برای خواندن در مورد جفت پدر و مادر تاکتیک در حالی که بالا بردن مورچه از نگه داشتن او را راحت در طول سلطنتی درگیری به محافظ او را از منفی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله