لندن — مدیر کل انگلستان ملی Crime Agency (NCA) می گوید: مجرمان که به شکار کودکان آنلاین و باندهای پشت جدی و سازمان یافته جرم و جنایت در حال پیدا کردن فرصت ها و تطبیق با شرایط ارائه شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

لین اوانز که آژانس شبیه به اف بی آی در ایالات متحده می گوید فردا نیوز’ ایان لی که مقامات انگلیسی در حال همکاری نزدیک با همتایان آمریکایی خود در جرایم خاص است. کودکان در خانه گیر کرده زیر COVID-19 مستندات در انگلستان و بسیاری از بخش های ایالات متحده به ویژه آسیب پذیر به عنوان آنها را به صرف زمان بیشتری را بر روی اینترنت.

“ما نمی خواهیم برای ترساندن پدر و مادر, اما بدون شک وجود دارد که با بیشتر کودکان حاضر ما نیاز به کار سخت تر برای محافظت از کسانی که فرزندان” اونز گفت: CBS News.

در روز سه شنبه در لندن شهری نیروی انتظامی گفت: آن آنلاین کودک آزاری و بهره برداری از واحد حفاظت شده بود تقریبا 100 کودک و دستگیر 45 مشکوک مجرم در طول چهار هفته گذشته از ویروس مستند به تنهایی.

co378-2002-officer-activity.jpg

یک افسر با پلیس شهری لندن آنلاین کودک آزاری و بهره برداری واحد (OCSAE) جستجوهای یک مظنون ملک در یک تاریخ تصویر ارائه شده توسط نیروی پلیس است. London Metropolitan Police OCSAE

“به طور متوسط ده جدید زنده تحقیقات راه اندازی شده است هر هفته به عنوان یک نتیجه از 45 دستگیری بیش از همان دوره” پلیس گفت که اگر سه هفته قبل از رسمی ملی مستند اعلام شد در 23 مارس نیز در نظر گرفته شده تعدادی از بازداشت افزایش به 72 با 132 کودکان محافظت می شود.

اونز تاکید کرد به رادیو فردا بین المللی به ماهیت این نوع از آنلاین و جنایت علیه کودکان و نیاز به یک مساوی بین المللی پاسخ به آن است.

“یکی از چیزهایی ترسناک در مورد این جرم است که آن را می داند هیچ مرزهای,” او گفت: لی اشاره کرد که یک درنده جنسی می توانید در ایمنی از خانه خود و هدف قرار دادن یک کودک “در هر نقطه در جهان است.”

از طریق تحقیقات به شکارچیان در انگلستان او گفت: NCA تا به حال “کشف چهار مورد که در آن مجرم شده اند مستقر در ایالات متحده, و ما در سریع زمان اشتراک گذاشتن این اطلاعات با همکاران ما و آنها بلافاصله اقدام و ما را به انجام همان.”

اونز گفت: مجرمان که در دنیای فیزیکی نیز به شدت تلاش برای نگه داشتن عملیات خود را در حال اجرا در حالی که مستند سفارشات حفظ تقریبا همه از خیابانها و آن را سخت تر به فروش مواد مخدر و اسلحه و دیگر قاچاق راه آنها همیشه.

او گفت: به عنوان مثال است که فروشندگان مواد مخدر تلاش کرده اند به “انطباق خود را در خیابان فعالیت” از جمله به سادگی با قرار دادن بر روی فلورسنت کت “را خود شبیه کلید کارگران و یا تلاش برای شبیه آنها مطابق با اجتماعی فاصله اما حضور در سوپر مارکت carparks و انجام آنها برخورد وجود دارد.”

اونز تایید کرد که تشنج کوکائین ساخته شده بود پس از مواد مخدر وارد شده از انگلستان در داخل یک محموله از تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران بهداشت و درمان.

“بدون شک وجود دارد که مجرمان باید تلاش خود را برای انطباق روش عامل در بحران کنونی” او گفت:.

تاکر Reals کمک به این گزارش.

برخی از خانه های سالمندان به دنبال مصونیت از بیماری همه گیر پرونده های حقوقی

خانواده شکایت رویال کارائیب بیش کروز کارمند COVID-19 مرگ

محققان صدای زنگ در موارد شدید COVID-19 در کودکان و نوجوانان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله