1 / 3

سربازان اسرائیلی در یک تلفن همراه توپخانه ورزش در نزدیکی مرز با سوریه در اسرائیل اشغال شده جولان در 5 آوریل سال 2020

سربازان اسرائیلی در یک تلفن همراه توپخانه ورزش در نزدیکی مرز با سوریه در اسرائیل اشغال شده جولان در مارس 5, 2020 (AFP Photo/JALAA MAREY)

اورشلیم (AFP) – اسرائیل را حفظ خواهد کرد تا عملیات خود در سوریه تا زمانی که خود را دشمن ایران برگ, وزیر دفاع, نفتالی بنت گفت: بعد از اعتصاب در ایران توقیف شده و متحدان خود را به کشته شدن 14 مبارزان.

اسرائیل راه اندازی کرده است صدها نفر از حملات در سوریه پس از شروع جنگ داخلی در سال 2011 با هدف قرار دادن دولت و نیروهای متفقین نیروهای ایرانی و مبارزان از لبنان, گروه شبه نظامی حزب الله.

دولت یهودی به ندرت تایید جزئیات عملیات خود در سوریه اما می گوید ایران در حمایت از بشار اسد یک تهدید است و آن را ادامه خواهد داد و حملات خود را.

بنت زبان به دولتی کان 11 کانال خبری تلویزیونی نیست ادعای اسرائیل مسئولیت این آخرین شبه حملات در سوریه است.

اما او گفت: “ایران تا به چیزی برای انجام در سوریه… (و) ما متوقف نخواهد شد قبل از ترک سوریه”.

بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه جنگ مانیتور گفت: حملات آمد دقیقه پس از دفاع هوایی سوریه ره اسرائیلی حملات هوایی بیش شمال کشور است.

یک سخنگوی ائتلاف بین المللی مبارزه با دولت اسلامی (داعش) گروهی که مسئول این حملات در صحرا در نزدیکی شرق سوریه شهر از شهر میادین.

بنت گفت: ایران شد “تلاش برای ایجاد خود را در مرز با اسرائیل به تهدید تلآویو به اورشلیم و حیفا”.

او اتهام جدیدی نیست و اغلب ساخته شده توسط مقامات اسرائیلی.

“آنها مجبور به ترک سوریه” بنت گفت.

“این است که ما زندگی ما در حال صحبت کردن در مورد زندگی فرزندان ما و اگر ما به آنها اجازه داد تا به حل و فصل در سوریه… در یک سال ما را از خواب بیدار با 10000 موشک 20,000 موشک که قرار ما در خطر است.

“برای آنها این یک ماجراجویی آنها از 1000 کیلومتر دور… خود را در ویتنام در راه” بنت گفت.

– مشکلات در خانه’ –

اسرائیل وزیر دفاع گفت: ایران باید بیشتر در رابطه با شهروندان خود و نصب و مشکلات داخلی است.

“آنها به اندازه کافی مشکلات در خانه با کروناویروس (و) سقوط اقتصاد,” او گفت:.

ایران روز سه شنبه اعلام کرد که تایید عفونت کروناویروس رسیده بود تقریبا 100,000 در جمهوری اسلامی در حالی که به طور کلی مرگ و میر از COVID-19 صدر 6,000.

ایران در مواجهه با مشکلات اقتصادی که بدتر رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از برجسته هسته ای روشن و reimposed یک جانبه تحریم ها علیه تهران در سال 2018 هدف قرار دادن کلید های نفت و بخش بانکداری.

بنت گفت: ایران در حال تبدیل شدن به یک “بار” برای رژیم اسد.

“از آن استفاده می شود یک دارایی برای سوریه نیست, آن کمک به سوریه در مقابله با داعش است اما در حال حاضر آن را یک بار گفت:” اشاره به این است.

شبانه از حملات در سوریه شد, آخرین موجی از حملات در اسرائیل می داند.

روز جمعه رصدخانه گفت: حملات اسرائیل به یک انبار موشک در شرق سوریه که متعلق به حزب الله مورد حمایت ایران لبنان حرکت که مبارزه و جنگ با اسرائیل در سال 2006.

که اعتصاب یک روز پس از آلمان تعیین شده حزب الله یک “شیعه سازمان تروریستی” برنده تشویق و تمجید از دولت اسرائیل.

اسرائیل و ایالات متحده از مدت تعیین شده حزب الله به عنوان یک گروه تروریستی است.

و هفته گذشته اسرائیل را متهم به هدف قرار دادن طرفدار رژیم مواضع در سوریه حداقل سه بار.

اظهار نظر در آشکار تشدید اسرائیل حملات یورام شوایتزر از اسرائیل در موسسه مطالعات امنیت ملی گفته است که دولت یهودی ممکن است در واکنش به افزایش اقدام خصمانه از ایران و حزب الله.

همچنین ممکن است که اسرائیل در تلاش برای اعمال فشار اضافه شده به عنوان رقبای خود را تحمل خرید اینترنتی از coronavirus بحران, او گفت:.

“من نمی دانم که کدام یک از این دو در آن است اما ممکن است ترکیبی از این دو” شوایتزر گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله