افتخار زنان! مالیا و ساشا اوباما باز کردن در مورد مادر خود میشل اوباماو آنچه را که او انجام شده و در آینده Netflix, مستند تبدیل شدن به.

“من بسیار هیجان زده برای به افتخار از آنچه او انجام می شود” ساشا 18 می گوید: در طول یک مصاحبه در این مستند از طریق E! اخبار. “از آنجا که من فکر می کنم که مهم ترین چیز برای یک انسان به این است که افتخار خود را دارند.”

مالیا, 21 اذعان می کند که او خوشحال مادرش, 56, است “دیگر رو که همان موشکافی” او در هنگامی که پدر خود را رئیس جمهور باراک اوبامادر کاخ سفید است. حالا بانوی اول سابق ادامه می توانید تفاوت را با کمی آزادی بیشتر.

Malia Obama Sasha Obama Commend Their Mom Michelle Obama Doc
سابق و بانوی اول میشل اوباما و دخترش ساشا اوباما و مالیا اوباما ، سوزان والش/AP/شاتر (2); Shutterstock

“قادر بودن به اجازه دهید همه که ترک خود را در ذهن ایجاد می کند خیلی بیشتر فضایی” هاروارد, دانش آموز توضیح می دهد در این فیلم است.

در نقطه دیگری در این فیلم مستند مالیا باعث می شود مطمئن شوید که مادر او می داند که چقدر او نهفته زندگی دیگران در حالی که این جفت ارز در یکی از میشل ظاهر.

“این نشان داده است, در راه, درست, مانند, لعنت به کسانی که هشت سال نیست برای هیچ چیز می دانید؟,” او می گوید به میشل. “شما می بینید که جمعیت بزرگ در خارج وجود دارد ؟ و این آخرین سخنرانی — مردم اینجا هستید چون مردم واقعا باور دارم و امیدوارم که در افراد دیگر است.”

میشل نوشت که یک سال 2018 خاطرات نیز نامیده می شود تبدیلشده است باز در مورد زندگی او در طول شوهرش را هشت سال به عنوان رئیس جمهور اما دختران خود شده اند بسیار کمتر آوازی. ظاهر خود را در Netflix فیلم یکی از چند بار آنها صحبت کردم خیلی رک و راست در مورد تجربیات خود و خانواده خود را.

مادر دو که هر دو از دختران او پشت در خانه در میان کالج, خاموش شدن ناگهانی در طول coronavirus همه گیر شده است با تمرکز بر صرف وقت با کیفیت با خدمه خود را.

“این ما را مجبور به ادامه نشستن با یکدیگر به گفتگو واقعا سوال بپرسید و کشف کردن که چگونه به نگه داشتن خود را اشغال شده بدون فقط تلویزیون یا رایانه” میشل گفت: Ellen DeGeneres در یک ویدیو ارسال شده در کمدین را Instagram صفحه در مارس 23. “این یک تمرین خوب در ما یادآوری میکند که ما فقط نمی نیاز به یک مقدار زیادی از چیزهای که ما داریم.”

شیکاگو بومی افزود: “هنگامی که بار بد داشتن هر یک از دیگر, داشتن سلامت شما … ما می توانید با خیلی کمتر است و من فکر می کنم که این درس مهم است که من می خواهم بچه های من به درک. خارج وجود دارد در جهان بود سپاسگزار برای آنچه شما و آماده برای به اشتراک گذاشتن آن را هنگامی که زمان می آید. که واقعا آنچه در آن همه مورد است. در حال حاضر ما فقط خوشحال است که با هم هستیم که همه سالم و امن است.”

تبدیل شدن به در دسترس است به جریان در Netflix بکشد در چهار شنبه, مه 6.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله