صدراعظم آلمان در دیدار نروژ PM Solberg در برلین

توسط Gwladys Fouche

اسلو (ایسنا) – نروژ را به 1 میلیارد دلار برای حمایت از توزیع در سراسر جهان از هر واکسن توسعه یافته در برابر COVID-19 و همچنین برای واکسن در برابر بیماری های دیگر نخست وزیر Erna Solberg روز دوشنبه گفت:.

اسلو ساخته شده تعهد به عنوان بخشی از یک اهدا کننده کنفرانس در روز دوشنبه اتحادیه اروپا برای افزایش 7.5 میلیارد یورو ($8.23 میلیارد دلار) نسبت به تست های درمان و پیشگیری از بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus.

غیر عضو اتحادیه اروپا نروژ یک شرکت صندلی از این رویداد به عنوان یک کمک کننده به طرح های بهداشت جهانی.

“این یک مشکل جهانی است که نیاز به راه حل های مشترک بین کشورها نیست حداقل با توزیع به طوری که هر کس می شود دسترسی به واکسن” Solberg به رویترز گفت در مصاحبه ای پیش از این کنفرانس است.

1 میلیارد دلار را به GAVI اتحاد جهانی برای واکسن و واکسیناسیون فرزندتان یک مشارکت جهانی از خصوصی و عمومی در سازمان ها با تمرکز بر واکسیناسیون فرزندتان در سراسر جهان به عنوان کمک های مالی مستقیم برای دوره 2021-2030. نروژ تامین مالی GAVI از زمان آغاز آن در سال 2000 است.

Solberg گفت: او پشیمان ایالات متحده یک متحد نزدیک نروژ متوقف شده بود بودجه سازمان بهداشت جهانی (WHO) و که آن را بخشی از روز دوشنبه ابتکار که همچنین شامل کانادا و ژاپن و عربستان و رئیس کنونی گروه G20 گروه از سازمان ملل.

“حیف است در ایالات متحده است و نه بخشی از آن. هنگامی که شما در یک بحران را مدیریت کنید آن را و شما آن را به طور مشترک با دیگران” Solberg گفت.

“هر کس قطعا ارزیابی کار خود را در برخی از نقطه و ببینید آنچه انجام شده می تواند متفاوت,” او گفت:. “اما شما این کار را پس از آن زمانی که شما در وسط آن است.”

اسلو نیز اضافی 50 میلیون تاج (4.8 میلیون دلار) برای این که به مبارزه رمان coronavirus همه گیر در بالا از آن بودجه عادی به U. N. آژانس.

نروژ در حال حاضر اعلام کرد 2.2 میلیارد تاج در بودجه به اسلو مبتنی بر ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) راه اندازی به مبارزه در حال ظهور شیوع بودجه توسعه واکسن جدید.

او گفت: آن را نیز به نفع کشورهای غربی برای کمک به کشورهای در حال توسعه با کروناویروس پاسخ به جلوگیری از دراز مدت مشکلات.

“بدون دارو و (ممکن است) واکسن وجود خواهد داشت بزرگتر اقتصادی موانع بزرگتر امنیتی و چالش های زیست محیطی و همچنین چالش های مهاجرت,” او گفت:.

(این داستان تصحیح ارز در 9 بند به کرون نروژی از دلار آمریکا)

(ویرایش شده توسط باربارا Lewis)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله