ماریا کندی-کومو, 25 بود که در این سکو با پدرش, NY رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در طی این اطلاعیه از “مشاور رسمی” نقش است.

جان Nacion/STAR MAX/AP Photo

  • جدید کومو شده است داوطلب خدمت سربازی در کسب و کار خانوادگی با نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام سهشنبه که دخترش ماریا خواهد بود و کار به عنوان “یک مشاور رسمی” به نیویورک وزارت امور خارجه وزارت بهداشت ،
  • ماریا کندی-کومو, 25, است فرماندار میانه فرزند از ازدواج اول خود را با کری کندی سوم دختر رابرت اف کندی.
  • فرماندار کومو اشاره است به دختران خود را قبل از اینکه در کنفرانس های مطبوعاتی و همچنین به عنوان “دوست پسر” که ماند با ماریا در فرمانداری عمارت در آلبانی در اوایل روز از قرنطینه.
  • کندی-کومو خواهد شد مشغول به کار در یک crowdsourced آگهی کمپین تشویق نیویورکی به پوشیدن ماسک, اما کومو اشاره کرد از آن خواهد شد بدون هیچ هزینه به مالیات دهندگان.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

سیاست شده است کومو خانواده کسب و کار و در حال حاضر یک سوم نسل آینده را از طریق صفوف.

ماریا کندی-کومو نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را وسط کودک خواهد بود داوطلبانه به عنوان یک “مشاور رسمی” به نیویورک وزارت امور خارجه وزارت بهداشت در crowdsourced مبارزات انتخاباتی آگهی.

کندی-کومو, 25 قهوه ای است دانشگاه alumna و با این نسخهها کار به عنوان یک شریک برای Teneo مشاوره با توجه به صفحه مربوط به.

فرماندار کومو — که فرسوده یک ماسک طول بسیار مشاهده coronavirus روزانه جلسات مطبوعاتی اما دیده شده است با پوشیدن یک پیاده روی در اطراف آلبانی — تاسف خود را از مهارت های ارتباطی در متقاعد کردن نیروهای جدید به پوشیدن ماسک ،

 

“پیشنهاد من این است که, نگاه, چرا, ما از نیویورک به تولید یک آگهی است که دولت می تواند اجرا در توضیح به نیویورک که چرا آنها باید پوشیدن یک ماسک” کومو گفت: طی جلسه روز سه شنبه.

“شاید راه بهتری وجود دارد برای برقراری ارتباط را از من شده اند قادر به برقراری ارتباط آن” کومو اضافه شده است.

او گفت: ایده برای 30 ثانیه crowdsourced, آگهی, آمد, از ماریا.

دولت را انتخاب پنج تبلیغات به پست آنلاین که در آن نیویورکی می توانید برای رای دادن به یکی که هوا در تلویزیون.

“آنها می توانید تعداد زیادی از تحسین آنها خواهید بروید به بزرگ, خلاق, کارشناسان” کومو پکتیا میباشد.

“و ماریا در حال رفتن برای کمک به در که و آن را به عنوان یک پروژه و من هیجان زده در مورد آن — بدون هیچ هزینه به مردم ایالت نیویورک — او خواهید بود یک داوطلب است.”

در اوایل 20s رژیم صهیونیستی است. کومو کار برای $1 در هر سال به عنوان پدر ماریو فرمانداری مدیر کمپین.

کومو نیز نمی تواند مقاومت در برابر, یک بار دیگر, poking سرگرم کننده در کندی-کومو را دوست Tellef Lundevall 29 ساله مدیر عامل شتاب رسانه های دیجیتال با توجه به صفحه مربوط به.

Lundevall شده بود quarantining با کومو خانواده در فرمانداری عمارت در ابتدا از همه گیر شد و ارشد در قهوه ای که کندی-کومو شد یک دانشجوی سال اول.

“دوست پسر او می تواند ارسال یک آگهی ممکن است برای در نظر گرفتن” کومو jeered. “دوست پسر از دست خواهد داد اما او می تواند ارسال یک آگهی چون من هنوز هم فرماندار.”

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله