در این عکس منتشر شده توسط سفارت روسیه در کره شمالی/وزارت امور خارجه روسیه خدمات مطبوعات در سهشنبه, مه 5 سال 2020 روسیه سفیر جمهوری دموکراتیک خلق کره الکساندر Matsegora چپ و جمهوری دموکراتیک خلق کره, وزیر امور خارجه Ri پسر-gwon پیش زمینه راست هر دو با پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر coronavirus حضور در مراسم اعطای رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد با روسیه 75 سالگرد پیروزی مدال برای خود سهم عمده ای در بزرگداشت شوروی سربازان که فوت در سال 1945 در کره آزادی در Mansudae کاخ کنگره در پیونگ یانگ کره شمالی. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اهدا کرد کیم جونگ سازمان ملل متحد یادبود جنگ مدال مارک 75 سالگرد پیروزی بر آلمان نازی است. (سفارت روسیه در کره شمالی/وزارت امور خارجه روسیه مطبوعات خدمات از طریق AP)

مسکو (AP) — ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اهدا کرد کیم جونگ سازمان ملل متحد یادبود جنگ مدال مارک 75 سالگرد پیروزی بر آلمان نازی در سفارت روسیه در پیونگ یانگ روز سه شنبه گفت.

مدال اهدا شد به رهبر کره شمالی برای نقش خود در حفظ حافظه از سربازان شوروی که درگذشت در کره شمالی قلمرو بیانیه ای گفت:.

سفیر روسیه در کره شمالی, الکساندر Matsegora ارائه جایزه به این کشور با وزیر خارجه Ri پسر-gwon در روز سه شنبه. کیم که شایعه شد در اوایل این ماه افتاده اند بد نیست حضور در این مراسم است.

عکس هایی از این نشست در پیونگ یانگ نشان داد روسیه و کره شمالی مقامات پوشیدن ماسک صورت با وجود این واقعیت است که کره شمالی تا کنون گزارش نشده است تنها یک مورد جدید کروناویروس.

روسیه در سال گذشته به دعوت کیم به مسکو سفر در مارس 9 و حضور در این رژه نظامی به مناسبت سالگرد 75 از پیروزی. پوتین اعلام کرد که تصمیم برای به تعویق انداختن رژه به طور نامحدود در ماه گذشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در 2015, رهبر کره شمالی را رد کرد و مشابه دعوت به سالگرد 70 با استناد به امور داخلی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de