کاری که فشار جانبی! جو Giudice اضافه شده است یک شغل جدید برای خود رزومه — فروش روان شناسی خود را در رسانه های اجتماعی پیروان.

“شریک اروپایی, توزیع, Zalo, ایالات متحده,” the Real Housewives of New Jersey ستاره Instagram زیستی می خواند دادن Zalo, ایالات متحده آمریکا, اسباب بازی های جنسی, شرکت, یک فریاد.

پدر چهار که سهم دختران Gia, 19, گابریلا, 16, Milania, 15 و Audriana, 11, با همسر جدا Teresa Giudice,ترویج سرمایه گذاری کسب و کار جدید خود را با به اشتراک گذاشتن یک کد تبلیغاتی با طرفداران خود در سهشنبه, مه 5.

Joe Giudice Has a New Job Selling Pricey Vibrators
جو Giudice. حسن نیت ارائه میدهد جو Giudice/Instagram

“به او هدیه روز مادر او را فراموش نخواهد کرد” جو, 47, نوشت طریق خود Instagram داستان با یک عکس از یک اسباب بازی و یک لینک به این شرکت ورسای سری.

با توجه به Zalo وب سایت, این, وسیله ارتعاش خط “با الهام از لوکس و sumptuousness از زندگی از اشراف.” مجموعه ای از محدوده 125 دلار به $195 بسته به مدل.

واقعیت تلویزیون ستاره اولین نوشته در مورد این شرکت یک هفته قبل از طریق خود Instagram داستان است که می تواند در حال حاضر دیده می شود در Instagram صفحه خانگی تحت Zalo ایالات متحده آمریکا tab.

“افتخار به کار با Zalo تیم ایالات متحده آمریکا و برنده جایزه محصولات” نوشت: پنج شنبه, آوریل 30.

Joe Giudice Has a New Job Selling Pricey Vibrators
حسن نیت ارائه میدهد جو Giudice/Instagram

جو اشغال به روز رسانی یک روز پس از اخراج خود را درخواست تجدید نظر رد شد در چهار شنبه, آوریل 29.

با توجه به اسناد دادگاه به دست آمده توسط Us Weekly, the براوو شخصیت است که در حال حاضر ساکن در خود بومی ایتالیا پس از دستور به ترک آمریکا پس از حکم زندان برای تقلب برنده نیست درخواست تجدید نظر خود را به بازگشت به خانه به او چهار دختر و همسر جدا ترزا, 47, در نیوجرسی.

“این باعث می شود در نظر گرفته شده در یک دادخواست برای بررسی از هیئت تجدید نظر مهاجرت و شد ارسال شده در نوامبر 21, 2019,” اسناد به عنوان خوانده شده. “در نظر گرفتن مراتب بالا آن است که در حال حاضر بدینوسیله دستور و حکم این دادگاه که درخواست برای بررسی از تصمیم هیئت تجدید نظر مهاجرت وارد شده در مارس 11, 2019 است را تکذیب کرد. تمام موارد بالا مطابق با نظر این دادگاه است.”

در مارس 2019 جو به پایان رسید خود را در 41 ماه زندان محدود و منتشر شد به اداره مهاجرت و گمرک بازداشت کرده است. پس از چند ماه در یک بستنی تسهیلات جو درخواست برای حرکت به بومی ایتالیا به انتظار قضاوت نهایی حکم در دادگاه تجدید نظر.

او شده است در ایتالیا از اکتبر 2019 پس از اولیه خود را اخراج تجدید نظر (در حالی که در زندان) رد شد در نوامبر سال 2018 است.

گوش دادن به گرفتن واقعی با زنان خود یکی را متوقف مقصد برای زنان خانه دار, اخبار و مصاحبه های اختصاصی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله