خواهر اهداف! Rumer Willis جشن خواهرش ساناز 6th تولد در یک شیرین ادای احترام خود را به عنوان پدر بروس ویلیسدر نهایت پیوست با همسرش, اما Heming.

این Once Upon a Time in Hollywood star, 31 ارسال یک ویدئو از طریق Instagram در سهشنبه, مه 5 ساناز سوار دوچرخه بدون چرخ آموزش — مهارت Rumer تدریس خواهر کوچک او.

“من آموخت این munchkin چگونه به دوچرخه سواری و من هرگز افتخار بیشتری در زندگی من است. من شما را دوست دارم به ماه و بازگشت ساناز پن. خوشحال 6th تولد” بازیگر زیر نویس این ویدئو.

بروس 65 سهام ساناز با Heming, 41. زن و شوهر — کسانی که نکاح در سال 2009 — نیز پدر و مادر, دختر, Mabel, 8. از مرگ ستاره شده بود به قرنطینه با همسر سابق دمی مورو سه دختر, Rumer, طلایه دار, 28 و تلولا, 26 در آیداهو برای هفته.

اما خانواده مخلوط پیوست و با هم به تشویق ساناز به عنوان او سوار دوچرخه خود را در سراسر blacktop. در این کلیپ مور 57 دیده می شود بالا و پایین پریدن در هیجان است.

Rumer Willis Celebrates Sister Birthday After Bruce's Reunion With Emma Heming
Rumer Willis اما Heming و بروس ویلیس. شاتر; ماریون Curtis/StarPix برای Universal Pictures/Shutterstock

Heming نیز به اشتراک گذاشته شده در این ویدئو نوشتن “یک روز بزرگ در اینجا! نه تنها کودک خانواده turn 6 او تصمیم گرفت به آن را آموزش کردن چرخ 🤗🚴🏼♂️💨 #thisis6#proudfamily.”

بروس عناوین ساخته شده برای خود جدا با مور — کسی که با او ازدواج کرده بود به از سال 1987 تا سال 2000 و دختران خود را به جای اما و فرزندان جوان خود را برای هفته ها. Heming قبلا قرنطینه در لس آنجلس با بچه های خود را به عنوان آنها در انتظار نتایج آزمایش پس از ساناز به طور تصادفی گیر خودش با سوزن.

“من مادر بود به آمده تا اینجا هم با کمی من خواهر” مدل توضیح داده شده در طول یک قسمت جدید از “احمق” خود-کمک به پادکست. “[اما] من خواهر کوچکتر … [که] هرگز بدست بحث در مورد f–پادشاه با سوزن امپول … او [سوزن در یک پارک و] او در واقع سعی در بهم زدن کفش خود را با آن و برخوردی خشن روبرو پای او. بنابراین من مادر بود در L. A. انتظار به مانند دریافت نتایج برای گرفتن او را به دکتر. پدرم در آمد تا در اینجا اولیه و پس از آن سفر کردم دیوانه و من مادر ماند در L. A. با خواهر کوچک من.”

Heming نشان داد که حس ششم ستاره بود پیوست با او و بچه های خود را از طریق او Instagram داستان در دوشنبه, مه 4 که در آن بروس دیده می شود می تواند لذت بردن از روز با Mabel هستند و ساناز.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله