AFP/فایل

پاریس: یک میزبان از مشاهیر و دانشمندان از جمله مدونا رابرت دنیرو و کلاچ از برندگان جایزه نوبل به نام برای تغییر رادیکال در جهان به جای “بازگشت به حالت عادی” پس از coronavirus مستندات.

ستاره های هالیوود, کیت بلانشت, جین فوندا, Marion Cotillard و مونیکا بلوچی نیز اضافه شده نام خود را به نامه سرگشاده منتشر شده در روزانه لوموند شفاعت برای پایان دادن به مصرف گرایی لجام گسیخته و یک “تحول رادیکال” اقتصاد برای کمک به صرفه جویی در این سیاره است.

“اعتقاد ما آن است که غیر قابل تصور به ‘بازگشت به حالت عادی’,” گفت: در این نامه که به امضا رسید نوبل برای پزشکی و شیمی و فیزیک و همچنین به عنوان برنده جایزه صلح Muhammad Yunus.

آنها گفتند همه گیر یک تراژدی بود اما این فرصتی بود برای بشریت به “بررسی آنچه که ضروری است”.

“تنظیمات کافی نیست. مشکل سیستمیک” در این نامه اضافه شده است.

“ادامه فاجعه زیست محیطی است meta-بحران است. بر خلاف یک بیماری همه گیر… جهانی زیست محیطی سقوط را بی اندازه عواقب” آن را گفت.

200 امضا کنندگان گفت: آن زمان برای رهبران “را پشت سر بگذارید ناپایدار منطق است که هنوز هم غالب و به انجام عمیقی تعمیرات اساسی از اهداف ما ارزش و اقتصاد.

“پیگیری از مصرف گرایی و وسواس با بهره وری باید منجر به انکار ارزش زندگی خود را: که از گیاهان که از حیوانات است که از تعداد زیادی از انسان ها” کوتاه نامه اضافه شده است.

“آلودگی و تغییرات آب و هوایی و تخریب باقی مانده ما طبیعی مناطق به ارمغان آورده است جهان به یک نقطه شکستن.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de