خوشحال Cinco de Mayo! در حالی که سالانه تعطیلات به نظر می رسد کمی متفاوت در این سال به لطف مداوم coronavirus بهداشت بحران حتی یک بیماری همه گیر می تواند نگه داشتن ستاره از جشن روز جشن است.

برخی از چهره های مشهور, مانند, Nina Dobrev, صرف حداقل بخشی از روز مایل بودند جای دیگری است. “من بیمار بودن داخل. بنابراین حدس بزنید………
گفتم @mrs.ماوریک که امروز از آن Cinco De Mayo, ما در حال رفتن به کبو!!!” the Vampire Diaries آلوم مزبور به Instagram عکس از خودش و سگ او lounging در برخی از چمن است. Dobrev, 31, بعد توضیح داد که “کابو” بود و در واقع او را حیاط خلوت خود اضافه کرد: “خوشبختانه او نمی داند تفاوت بین مکزیک و حیاط خلوت #wishfulquarantinetravels #tacotuesday.”

پس از “#CincoAtHome” یک روند موضوع در توییتر آن را روشن است که مانند Fam ستاره بسیاری از عیاشان تنظیم برنامه های خود را بر این اساس. و از آنجا که هیچ Cinco de Mayo جشن کامل و بدون مواد غذایی به خصوص زمانی که تعطیلات نیز می افتد در تاکو جمعه این جای تعجب است که بعضی از ستاره ها روز مشخص شده با بهره گیری از برخی از مواد غذایی خوشمزه و نوشیدنی.

در حالی که مشهور مانند جسیکا چاستین و Melindagates فرانکل ساخته شده margaritas در خانه, Aaron Paul گرفت که با یک گام بیشتر است. این Westworld ستاره که صاحب دوس Hombres mezacal با دوستان خود و سابق Breaking Bad costar Bryan Cranston, ارسال شده مارگاریتا-آموزش ساخت در Instagram حساب خود را با استفاده از روح.

“مبارک Cinco De Mezcal همه!!” او نوشت: در عنوان ، “در اینجا یک راه سرگرم کننده در مورد چگونگی ایجاد یک کوکتل با استفاده از @doshombres. به سلامتی!”

سوفیا بوشاز سوی دیگر در حال خوشمزه می خورد در ذهن او اما با استفاده از این فرصت برای کمک به دیگران تلاش در طول این بحران بهداشتی. “من فراتر از افتخار و اجازه دهید صادقانه کمی مرعوب! — برای پیوستن به برخی از سرآشپزها و مردمی در @cholulahotsauce به زمین به #SaveRestaurants امشب برای #CincoDeMayo!!” 37 ساله نوشت: در Instagram نشان می دهد که او قرار بود به شلاق تا دسته ای از ماهی قزل آلا برای این مناسبت است. “Cholula در حال رفتن به donate 1 $برای هر IG زنده viewer — تا 100.000 دلار!! — به @indprestaurants! بنابراین لحن امشب شروع 7بعد از ظهر EST به دیدن من @chef_aaronsanchez, @dwyanewade, @tomcolicchio, @vicoladipo و @christinatosi پرتاب کردن برخی از رقابتی پخت و پز در نام کمک به ما رستوران جامعه!!”

این Chicago P. D. زاج سفید اضافه شده: “من دوستان @chefkwameonwuachi و کل تیم در #SaveRestaurants شده اند انجام چنین کار خوب برای مردمی که در صنعت مواد غذایی, و من فراتر از افتخار به داوطلب وقت من — و آشپزخانه من — امشب برای کمک به آنها را جمع آوری برخی از fuuuuunds! با تشکر بالایی در Cholula برای اهدای چنین جدی در مجموع!”

پایین ببینید چه بیشتر ستاره ها در جشن Cinco de Mayo!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله