1 / 3

کره شمالی وحشت خرید

فایل – در این Oct. 11, 2010, فایل, عکس, ساکنان صف در یک فروشگاه برای خرید مواد غذایی در پیونگ یانگ کره شمالی. Coronavirus همه گیر به نظر می رسد با در نظر گرفتن تلفات سنگین در کره شمالی را وادار رهبر آن کیم جونگ سازمان ملل متحد به شدت کوچک کردن عمومی خود را از فعالیت های خود مردم را به رفتن در وحشت از خرید نیازهای روزانه, کره جنوبی جاسوسی آژانس گفت: مجلس چهار شنبه, مه 6 سال 2020 است. (AP Photo/Vincent یو, فایل)

سئول کره جنوبی (AP) — coronavirus همه گیر است و به احتمال زیاد گرفته شده و تلفات سنگین در کره شمالی را وادار رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد برای جلوگیری از فعالیتهای عمومی و مردم را به وحشت برای خرید نیازهای روزانه, کره جنوبی جاسوسی آژانس قانونگذاران گفت شنبه.

اگر چه کره شمالی گرفته شدید قرنطینه و اقدامات آن را حفظ دارد و هیچ عفونت داخلی. بسیاری از کارشناسان خارج از شک و تردید هستند و هشدار می دهند که یک بیماری همه گیر می تواند وخیم چون از شمال شکننده سیستم مراقبت های بهداشتی.

کره جنوبی سرویس اطلاعات ملی گفت: یک بسته-درب کمیته پارلمانی در سئول که همه گیر است و یکی از دلایلی که کیم جونگ سازمان ملل متحد ساخته شده است که بسیار کمتر ظاهر عمومی در سال جاری با توجه به Kim Byung Kee, یکی از نمایندگان مجلس که با حضور سازمان جاسوسی نشست.

به عنوان چهارشنبه, کیم جونگ سازمان ملل متحد به نظر می رسد در 17 بار در این سال در مقایسه با متوسط 50 حضور در همان دوره زمانی در هر سال پس از او به قدرت رسید در اواخر سال 2011 این نماینده مجلس گفت: با استناد به nكوتاه شد.

NIS گفت: آن را نمی تواند رد شیوع ویروس در کره شمالی به دلیل ترافیک در امتداد چین-کره شمالی مرز فعال بود قبل از شمال بسته گذرگاه در ماه ژانویه به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این ویروس با توجه به این مجلس.

NIS کاهش یافته است به تایید کیم نظرات در خط با عمل خود را از اظهار نظر در اطلاعات آن را فراهم می کند به قانونگذاران. کیم نه بحث در مورد چگونه NIS به دست آمده و اطلاعات خود را.

جمعه گذشته کیم جونگ سازمان ملل متحد به پایان رسید خود را 20 روز عمومی نبود که او به نظر می رسد در یک مراسم اتمام یک کارخانه کود در نزدیکی پیونگ یانگ. وقت خود را دور باعث شایعات در مورد سلامت خود و نگرانی در مورد آینده کشور خود.

NIS تکرار یک کره جنوبی دولت ارزیابی که کیم باقی مانده است مسئول امور دولت حتی در غیاب او. خود را از مراجعه به کارخانه با هدف نشان دادن عزم خود را به آدرس عمومی امرار معاش مشکلات و تزریق افراد با اعتماد به نفس, Kim Byung Kee اشاره به NIS عنوان کرد و گفت.

NIS گفت: این ویروس همه گیر است که صدمه زدن به کره شمالی اقتصاد عمدتا به دلیل بسته شدن مرز با چین بزرگترین شریک تجاری و ارائه دهنده کمک های اولیه. چین حدود 90 درصد از کره شمالی تجارت خارجی جریان است.

این حجم تجارت بین کره شمالی و چین در سه ماهه اول این سال بود $230 میلیون نفر 55 درصد کاهش از همان آخرین دوره سال است. در ماه مارس دو جانبه حجم تجارت دچار 91 درصد افت NIS به نقل شد.

این led به قیمت وارداتی مواد غذایی مانند قند و شکر و ادویه شاید, Kim Byung گر به نقل از آژانس جاسوسی عنوان کرد و گفت. او گفت: NIS همچنین قانونگذاران گفت که ساکنان در پیونگ یانگ پایتخت به تازگی با عجله به فروشگاه های بزرگ و مغازه ها به انبار کردن مایحتاج روزانه و انتظار در صف های طولانی.

NIS گفت: قیمت ها در کره شمالی “در حال تثبیت کمی” پس از آنکه مقامات کلمپ پایین مردم در پیچ بازار, کیم گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

در ماه های اخیر کیم جونگ سازمان ملل متحد انجام شده موجی از موشک و دیگر سلاح های آزمون در چه تحلیلگران گفته بودند تلاش برای ارتقاء شمالی سلاح های برنامه های. قبلا کیم قول داد برای تقویت خود زرادخانه هسته ای و ساخت داخلی قدرت به مقاومت در برابر ایالات متحده آمریکا در میان متوقف denuclearization مذاکرات با رییس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله