و هنوز بعد از این همه سال! جی جی حدید و Zayn Malik مصرف عشق خود را به سطح بعدی خود را در میان هیجان انگیز بارداری اخبار.

“جی جی این است که دیوانه وار در عشق با زین و خواهد بود شگفت انگیز مادر” یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری و اضافه کرد که 25 ساله مدل “خارج از کانون توجه” در طول سال گذشته در تلاش برای جدا کردن “زندگی حرفه ای خود را از زندگی خصوصی اش.”

منابع مختلف تایید به ما در 28 آوریل که حدید باردار است و در انتظار اولین فرزند او با مالک 27. روز بعد ما تایید کرد که به زودی به والدین داشتن یک دختر کوچک.

Gigi Hadid and Zayn Malik Are 'Madly in Love' With Each Other Amid Pregnancy News
Zayn Malik و Gigi Hadid. دیوید فیشر/شاتر

قبل از victoria’s Secret model قادر به ایجاد خود را رسمی اعلام مادرش, Yolanda حدید, gushed بیش از آینده علاوه بر این به خانواده خود را. “من خیلی هیجان زده برای تبدیل شدن به یک Oma در ماه سپتامبر به خصوص پس از من از دست رفته من با مامان اخیرا” Yolanda, 56, گفت, هلندی, انتشار RTL بلوار در ماه آوریل است. “اما این زیبایی از زندگی یک روح ما برگ و یک در می آید. ما احساس می کنیم بسیار خوش شانس.”

به عنوان جی جی شروع به سوار در بارداری سفر او آموخته تکیه بر خانواده او را برای پشتیبانی. “جی جی و Yolanda فوق العاده نزدیک” اولین خودی می گوید ما. خواهر او بلا حدیداست که “هنوز تنها” نیز مثبت حضور.

در ضمن سابق یک جهت عضو “بسیار هیجان زده و خوشحال” در مورد تجربه های جدید است که خواهد آمد همراه با پدر. مدت کوتاهی پس از ما تایید کرد که یک کودک در هیئت مدیره جداگانه منبع افزود که “Pillowtalk” اواز خوان “نمی تواند بیشتر هیجان زده” به استقبال خود را یک کمی.

جی جی و “گرگ و میش تا سحر” خواننده شروع به دوستیابی در سال 2015 اما آن را به نام واریز سه سال بعد. این جفت ارز شعلهور عاشقانه خود را چند ماه پس از خود تقسیم, تنها به جلو و پلاگین دوباره در ژانویه 2019. یک سال بعد ما تایید کرد که مدل آماده بود تا به رابطه او با ملک فرصت دیگری.

قبل از نهایی خود را, مراسم, Gigi موجب کوتاه عاشقانه با سابق لیسانس ستاره تایلر کامرون. پس از شنیدن سابق خود بود و در انتظار یک فرزند 27 ساله تلویزیون واقعیت شخصیت بستری او “هیجان زده” برای خود و “من” خواننده.

“او در حال رفتن به یک باور نکردنی, مادر,,,” کامرون ESPN گفت: غرب پالم به جاش کوهن در ماه آوریل است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de