رئیس جمهور تهمت است که به دنبال باد کردن کاخ سفید coronavirus نیروی کار در هفته های آینده حتی به تعداد موارد تایید شده از COVID-19 در ایالات متحده همچنان به افزایش, نیویورک تایمز گزارش داد.

معاون رئیس جمهور مایک پنس که تهمت منصوب به رهبری وظیفه نیروی تایید کرد که چنین برنامه ای در آثار در روز سه شنبه. “من فکر می کنم ما در حال گفتگو در مورد آن و در مورد آنچه که زمان مناسب برای نیروی کار برای تکمیل آن کار و تلاش مداوم را در یک سازمان توسط آژانس در سطح. و ما در حال حاضر شروع به بحث در مورد طرح انتقال با FEMA” پنس به خبرنگاران گفت:.

“اما آن را — آن است که واقعا همه بازتابی از پیشرفت فوق العاده ای ساخته ایم به عنوان یک کشور است.”

تور یک ماسک امکانات تولید در شهر فینیکس, Ariz., در روز سه شنبه اولین رویداد در خارج از کاخ سفید در هفته تهمت تایید کرد که او به انحلال نیروی کار.

“مایک پنس و نیروی کار بزرگی را انجام داده اند اما ما در حال حاضر به دنبال کمی متفاوت فرم” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:, و اضافه کرد “و این شکل است که ایمنی و باز کردن و ما باید گروه های مختلف احتمالا برای آن است.”

به گزارش روز دوشنبه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است و پیش بینی افزایش روزانه مرگ و میر ناشی از COVID-19 حدود 3000 تا پایان این ماه و نزدیک به دو برابر شدن تعداد مرگ و میر به 134,000 با آغاز ماه اوت است.

خواسته در آریزونا که آیا با توجه پیش بینی های جدید آن زمان مناسب برای شاتر وظیفه نیروی مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به اقتصاد است.

“ما نمی تواند نگه داشتن کشور ما بسته برای پنج سال آینده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما می توانید می گویند وجود خواهد داشت یک عود و ممکن است وجود دارد. اکثر پزشکان و برخی از پزشکان می گویند این اتفاق خواهد افتاد و آن خواهید بود یک شعله و ما با قرار دادن شعله را.”

پس بسیار مورد انتقاد قرار وظیفه نیروی مطبوعاتی در مارس 24, که در طی آن تهمت پیشنهاد کرد که coronavirus ممکن است تحت درمان با تزریق مواد ضد عفونی کننده رئیس جمهور فرانسه از روزانه جلسات با خبرنگاران.

به جای تهمت به تمرکز توجه خود را در شروع این کشور توقیف اقتصاد تشویق متحده به استراحت محدودیت در کسب و کار و تجمعات به معنای آهسته گسترش coronavirus. این در حالی است که تعداد موارد جدید ادامه به سقوط در منطقه متروپولیتن نیویورک و برخی دیگر از شهرهای بزرگ آن رو به افزایش بوده است به طور پیوسته در بسیاری از نقاط کشور. دستورالعمل های مندرج توسط coronavirus نیروی کار — آن است که به صورت مرحله به مرحله لغو محدودیت زمانی که تعداد موارد جدید ابتلا به این ویروس نشان داده شده است به کاهش بیش از دو هفته — اند اما نادیده گرفته شده است و در بسیاری از کشورهای هل دادن به بازگشایی فعالیت های اقتصادی.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 19 coronavirus نیروی کار جلسه. (AP Photo/پاتریک Semansky)

در نیروی کار جلسات مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات اغلب در تقابل با مشاوره از کارشناسان پزشکی به ویژه در دارو هیدروکسی کلروکین که تهمت بارها و بارها تبلیغ با وجود هشدارهای از Dr. Anthony Fauci, پیشرو متخصص در بیماری های عفونی در نیروی کار.

پس از کاخ سفید منع Fauci و دیگر اعضای این کارگروه از شهادت در برابر کنگره, مجلس, نانسی پلوسی, D-کالیفرنیا در زمان هدف در جلسات.

“من امیدوار بودم که آنها می خواهم به صرف زمان بیشتری را در بحران به جای آن روزانه نشان می دهد که رئیس جمهور قرار داده” پلوسی گفت.

در توضیح تصمیم خود را به نگه داشتن یک عضو نیروی کار از شهادت تهمت گفت: “خانه است و یک دسته از تهمت متنفرم.”

در 15 آوریل با امریکا و مرگ و میر از این ویروس داشتن صعود به هزاران تهمت را coronavirus نیروی کار جلسه را اعلام تشکیل “باز کردن در کشور ما نیروی کار” که رئیس جمهور گفت شامل بیش از 200 اجرائی که قرار بود به توصیه دولت در بازگشت به فعالیت های اقتصادی. گروه دیگری به همین منظور این یک متشکل از یک انتخاب تعدادی از اعضای کنگره اعلام شد روز بعد.

معلوم نیست که آیا هر یک از پانل ها در واقع تشکیل و یا آنچه که آنها انجام داده اند.

جارد کوشنر تهمت را son-in-law, بازی های برگزار شده است یک نقش مرکزی در این دولت تلاش به آدرس اقتصادی خرابه که منجر به از این بیماری همه گیر.

در مصاحبه چهارشنبه گذشته یک روز پس از تعداد تایید ایالات متحده coronavirus موارد صدر 1 میلیون و مرگ و میر ناشی از این ویروس آمار 60,000, کوشنر اعلام کرد که “دولت فدرال را به چالش افزایش یافت و این یک موفقیت بزرگ است و من فکر می کنم که این واقعا چیزی است که باید گفته شود.”

از روز شنبه بیش از 1,194,000 آمریکایی ها تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و بیش از 70000 تا به حال آن درگذشت.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • من یک کارگر پستی. در این بیماری همه گیر کوروناویروس من مشتریان من لینک به جهان است.

  • چگونه کار مخترعان و علاقمندان در حال طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی

  • داخل بحث جهانی بیش از تکنولوژی برای coronavirus تماس ردیابی

  • چه جو بایدن coronavirus گروه مشورتی انجام شده است ؟

  • چگونه می تواند به کاخ سفید coronavirus جلسات بود بهبود یافته است ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله