به عنوان متحده در سراسر کشور حرکت به سمت باز کردن کسب و کار و کاهش محدودیت در تحرک جمهور تهمت جمعه را رد کرد و نگرانی هایی است که تعداد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس می تواند نزدیک به دو در سه ماه آینده.

“ما همه چیز را راست اما در حال حاضر از آن زمان برای رفتن به کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به عنوان او در زمان سوالات قبل از ترک کاخ سفید برای سفر به آریزونا.

خبرنگاران پرسید که آیا او نگران بود در مورد مدل نشان 134,000 مرگ و میر در ماه اوت. در این شماره گنجانده شد در یک طرح توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. جداگانه طرح توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه سیاتل شنبه وارد تقریبا همان شکل 135,000 های میانی از طیف وسیعی از 95,092 به 242,890.

“فرض بر این است که هیچ کاهش, و ما در حال رفتن به کاهش” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما IHME مدل “فرض می شود که مقرر است که در حال حاضر در محل در محل باقی بماند تا زمانی که عفونت به حداقل برسد” با توجه به موسسه. طرح جدید نمایندگی یک افزایش بزرگ از اواخر ماه مارس “نشان دهنده افزایش تحرک در بسیاری از ایالات آمریکا و همچنین کاهش اجتماعی فاصله اقدامات مورد انتظار در 31 متحده توسط مارس 11, نشان می دهد که رشد مخاطبین در میان مردم ترویج و انتقال coronavirus.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق کرده است که نسبت به روند کاهش محدودیت از اواخر ماه مارس زمانی که او در اصل مجموعه ای از یک هدف مارس 12 برای بازگشت به حالت عادی قبل از معکوس خود را پس از کارشناسان هشدار داده بود که فاجعه بار تجدید حیات COVID-19 موارد است. در حالی که تظاهرات خواستار محدودیت برداشته شود باید به دست آورد عناوین و ویروسی در رسانه های اجتماعی پست های رای گیری نشان می دهد که اکثریت آمریکایی ها هنوز حمایتی از محدودیت.

“ما در حال انجام کاهش … اما ما باید به کشور ما باز است. ما باید برای باز کردن کشور ما” مغلوب ساختن پیشی جستن روز سه شنبه گفت.

با توجه به ردیابی اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز بیش از 69,000 آمریکایی درگذشت از coronavirus تا کنون. بهداشت عمومی کارشناسان بر این باورند که تعداد واقعی است به احتمال زیاد به مراتب بالاتر است.

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند به اعضای رسانه ها در جنوب چمن کاخ سفید سه شنبه. (AP Photo/پاتریک Semansky)

دولت خود دستورالعمل فراخوان به تدریج آرامش محدودیت در متحده پس از رفتن را از 14 روز متوالی با موارد کمتر. اما برخی از کشورهای در حال بازگشایی با وجود این تعداد روزانه موارد بالا رفتن.

مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار ادعای خود از روز یکشنبه تاون هال رویداد در یادبود لینکلن است که دموکرات ها می خواهند آمریکایی ها به مرگ به او نگاه بد. او گفت این بود که چرا دولت بود و امتناع از اجازه Dr. Anthony Fauci, یک عضو کلیدی از coronavirus نیروی کار و رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به شهادت قبل از یک خانه کمیته فرعی بررسی شیوع کروناویروس و پاسخ.

“به این دلیل که خانه راه اندازی شده است. خانه یک دسته از تهمت متنفرم” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. “آنها به صراحت می خواهید وضعیت ما به ناموفق که به معنی مرگ است. آنها باید شرمنده از خود. … آنها می خواهند ما را شکست به طوری که آنها می تواند برنده انتخابات است که آنها در حال رفتن را به نفع خود.”

جمعه گذشته معاون مطبوعاتی وزیر جاد Deere گفت واشنگتن پست که Fauci نیست که بار به شهادت, چرا که او مشغول مبارزه با ویروس.

Fauci است به شهادت قبل از جمهوریخواهان کنترل سنا در آوریل 12.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • من یک کارگر پستی. در این بیماری همه گیر کوروناویروس من مشتریان من لینک به جهان است.

  • چگونه کار مخترعان و علاقمندان در حال طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی

  • داخل بحث جهانی بیش از تکنولوژی برای coronavirus تماس ردیابی

  • چه جو بایدن coronavirus گروه مشورتی انجام شده است ؟

  • چگونه می تواند به کاخ سفید coronavirus جلسات بود بهبود یافته است ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de