AFP/فایل

لندن: بریتانیا نخست وزیر بوریس جانسون گفت: او می تواند شروع به سهولت در سراسر کشور coronavirus مستند در هفته آینده, اما هشدار داد او را به انجام چیزی است که خطر یک موج جدید از موارد.

او در صحبت های روز پس از بریتانیا پیشی گرفت و ایتالیا برای تبدیل شدن به بدترین آمار کشور در اروپا با بیش از 32,000 مرگ و میر مربوط به COVID-19 — پس از ایالات متحده در رتبه بندی جهانی است.

جانسون گفت که “هر مرگ یک تراژدی” خواستار این آمار را “وحشتناک” اما وجود دارد گفت: هنوز اطلاعات کافی برای ایجاد بین المللی مقایسه.

در خصوص او گفت: “تلخی حسرت” مرگ در مراقبت از خانه که در بیش از 6000 اما افزود که وجود داشته است “قابل لمس بهبود” در چند روز گذشته.

گسترده تر مرگ و میر پایین آمدن شش هفته پس از دولت تحمیل stay-at-home سفارشات به بنیادی میزان عفونت و مستند اقدامات برای نقد و بررسی در روز پنج شنبه.

صحبت کردن در مجلس برای اولین بار از خود او بود و بستری شدن coronavirus جانسون گفت که دولت را نقد و بررسی قرار داده و او را مجموعه ای از گام های بعدی در روز یکشنبه.

“ما می خواهیم اگر ما می تواند احتمالا به رفتن با برخی از این اقدامات در روز دوشنبه. من فکر می کنم این امر می تواند یک چیز خوب است اگر مردم به حال یک ایده از آنچه در حال آمدن است,” او گفت:.

دولت قبلا تاکید کرد که اقدامات لازم را برداشته به تدریج.

جانسون تکرار گفت: “این امر می تواند یک فاجعه اقتصادی برای این کشور اگر ما به دنبال آرامش از این اقدامات در حال حاضر در چنین راهی را به عنوان ماشه دوم سنبله.”

جدید تست هدف

این اولین بار بود Johnson ظاهر شده بود در هفته نخست وزیر سوال زمان (PMQs) در مجلس عوام از مارس 25 — دو روز بعد او اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

55 ساله بود بعد از بستری در بیمارستان و هزینه های سه شب در بخش مراقبت های ویژه.

او بازگشت به کار, هفته گذشته اما از دست رفته PMQs در 29 آوریل پس از شریک زندگی خود را Carrie Symonds به هنگام تولد اولین فرزند خود را به با هم.

Quizzing برتر برای اولین بار در جدید پنجشنبه رهبر Keir Starmer که انتخاب شد در مارس 4, برجسته بریتانیا مرگ و میر.

وزارت بهداشت می گوید: 29,427 مردم با کروناویروس اند و تا کنون اگر چه گسترده تر اطلاعات رسمی این رقم را بالاتر 32,000 — از جمله 107 مراقبت های بهداشتی کارگران و 29 مراقبت از کارکنان.

“می تواند نخست وزیر به ما بگویید که چگونه بر روی زمین آن را به این؟” Starmer خواست در تا حد زیادی خالی مجلسی که در آن اکثر نمایندگان مجلس پیوست videolink.

جانسون گفت: “هر مرگ یک تراژدی است و او را به جلب توجه به آمار وحشتناک نه تنها در این کشور بلکه در سراسر جهان است.”

او پرده برداری از یک هدف جدید برای رسیدن به 200,000 coronavirus آزمون در روز تا پایان مارس دو 100,000 هدف رسیده و تنها در هفته گذشته.

دولت در حال حاضر trialling یک “پیگیری و ردیابی” سیستم با استفاده از یک تلفن اختصاص داده شده برنامه است که آن را امیدوار خواهد بود قادر به شناسایی موضعی شیوع کروناویروس.

“فوق العاده تست رژیم در حال رفتن به کاملا انتقادی به ما در دراز مدت بهبود اقتصادی” جانسون گفت.

Starmer به اتهام دولتی بودن بیش از حد آهسته به پاسخ به شیوع بیماری های, اما جانسون گفت: تمرکز خود را در حال حاضر سرکوب شد این بیماری است.

او اعتراف کرد خود را به “نا امیدی” درباره ادامه مشکلات در گرفتن تجهیزات حفاظتی برای کارکنان بهداشتی است.

به طور جداگانه و یکی از دانشمندان ارائه مشاوره به دولت در coronavirus شیوع استعفا داد و روز سه شنبه پس از شکستن قفل قوانین.

پروفسور نیل فرگوسن, متخصص اپیدمیولوژی در امپریال کالج لندن گفت که او تا به حال ساخته شده “خطا در قضاوت” پس از گزارش های رسانه ای که او اجازه ازدواج عاشق به دیدار او در خانه است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله