قبل از نیکی بلا و آرتم Chigvintsev مشغول شدم و در نوامبر سال 2019 این جفت ارز در یک بارداری ترساندن — اما او نمی بلافاصله به او بگویید در مورد آن. در طول پنج شنبه, مه 7 قسمت از مجموع بلانیکی, 36, نشان می دهد, به او مادر است که او دو هفته دیر است.

در حالی که به ناهار جفت ارز آورده margaritas و WWE ستاره به او می گوید مادر کتی Colaceکه او مطمئن است او باید آن را بنوشید زیرا از “یک راه خاص” او شده است احساس. “خب من شده است با ام هوس. من تا به حال من …” او می گوید که مادر او در یک جدید دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن.

Nikki Bella Pregnant Tells Her Mom Kathy Colace Shes Late Total Bellas Preview
نیکی بلا و مادرش کتی Colace در یک قسمت از کل وارد دانشکده هنرهای زیبا.’ YouTube

کتی در شوک است بارها و بارها گفت: “صادقانه است؟” اما او به نظر نمی رسد دیوانه. او می گوید نیکی او بهتر از یک پسر — اما نیکی نیست مثبت است که با داشتن یک نوزاد در حال حاضر سمت راست حرکت می کند.

“این تنها حدود یک هفته پس از ما به ما استدلال های بزرگ و راستش این است که فقط … این راه بیش از حد سریع” بی نظیر نویسنده می گوید در یک اعترافی. “من بسیاری از چیزهایی که رفتن برای من. و در حال حاضر به فکر باردار شدن چه آن را به زندگی من را به طور کامل آن را تغییر دهید. برای من این خیلی مهم است که مطمئن شوید آرتم و من این حالت جامد ارتباط است و ما در حال آماده به پدر و مادر — اگر آن روز تا کنون می آید.”

در یکی دیگر از پیش برای قسمت نیکی و حرفه ای, رقصنده, 37, در حال نشان داده شدن به یک مبارزه هنگامی که او فکر می کند او پوستی با مرد دیگری. “من انجام می شود” او نشان داده و گفت که او پیاده روی دور.

Nikki Bella and Artem Chigvintsev Pregnant Belly Instagram
نیکی بلا و آرتم Chigvintsev حسن نیت ارائه میدهد از نیکی بلا/Instagram

(خوشبختانه بینندگان می دانم که او انجام می شود — آنها اعلام کرد آنها در ماه های ژانویه و چند هفته بعد که آنها در انتظار اولین فرزند خود را با هم.)

پس از درخواست مادر او اگر “دو هفته دیر” است یک چیز بد کتی اشاره می کند که او امیدوار است روابط خود را در یک جای خوب. “من امیدوارم که شما و آرتم انجام می دهند واقعا خوب است چرا که این پرتاب خواهد شد فقط یکی دیگر از موبایل و کامپیوتر به رابطه خود را,” او می گوید دخترش. با این که نیکی نشان می دهد او حتی گفت که دوست پسر او را.

“اوه خدای من. شما بچه ها استرس f–k از من” کتی می گوید. نیکی پاسخ, “مادر چگونه می توانم به شما فکر می کنم احساس می کنید ؟ من نمی خواهم باردار می شود.”

مجموع بلا پخش در E! پنج شنبه ها در 9 p. m. ET.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله