دادن اعتبار که در آن اعتباری است که به علت. چاه Adams چیزی جز ستایش هنگامی که صحبت کردن در مورد چگونه پیتر وبر و سابق خود شرکت کنندگان را نگه داشته لیسانس ملت جانبازان سرگرم جلوتر از کلر کرولی‘s فصل لیسانس.

“من فکر می کنم که پیتر و مدیسون [Prewett] و کلی [فلاناگان] و هانا ان [Sluss] — آنها در حال انجام کار خداوند در اینجا و کلر” Adams, 35 گفت: ما هفته به طور انحصاری در جمعه, مه 1 در حالی که ترویج بدترین آشپز در امریکا: افراد مشهور Edition. “آنها در حال انجام کار خداوند به این دلیل که ما نمی باید لیسانس مسائل آمده شکایت در مورد حق در حال حاضر و یا مانند, اذیت با. آنها را از انجام این مسائل در قرنطینه و به ما مسائل مورد بحث است.”

فصل 24 لیسانس خلبان پیت تا به حال گیج کننده زندگی عشق در ماه های اخیر — شکستن تعامل خود را به Sluss و به طور خلاصه در نظر گرفتن تا با Prewett قبل از حرکت به فلاناگان. این کارشناسی در بهشت متصدی بار اشاره به این منظره گفت: “پس از ته قلب تشکر از شما برای ادامه درام. من آن را دوست دارم.”

Wells Adams Peter Weber and His Ladies Are Doing the Lords Work
چاه آدامز و پیتر وبر AFF-ایالات متحده آمریکا/شاتر; MediaPunch/شاتر

آدامز سپس zeroed در کرولی خاص برای او outspokenness. آخرین لیسانس منجر شود که فصل را در خود نگه دارد در میان coronavirus اپیدمی ناشی از اختلاف زمانی که او خود را سایهدار آینده شرکت کنندگان برای تعقیب شهرت. بسیاری از طرفداران این باورند که 39 ساله شد با اشاره به مت جیمزکه انجام مصاحبه های متعدد خود را ترویج خیریه میان فیلمبرداری تاخیر و پول coronavirus تلاش های امداد رسانی از طریق Cameo.

“من نمی تماشای Juan Pablo [Galavis] فصل اما من تو را دیدم او را در بازی های زمستانی نشان می دهد. بنابراین من می دانم که او صریح فرد و بسیار شبیه “این است آنچه من به ارزش و فقط یک زن قوی” آدامز که توضیح داد به ما. “او انجام می دهند که دیوانه نیست به من. من آن را دوست دارم.”

او افزود: “من هنوز هم می خواهید مت پسر به رفتن. بنابراین یک شب وجود دارد فقط درام در حال حاضر. آن را به مانند ‘شما باید یک Cameo حساب.’ آن را برای رفتن به عجیب ترین استدلال اما آن را به شگفت انگیز است.”

گذشته از افکار خود را در کارشناسی ملت فعال باقی مانده در قرنطینه Adams صحبت با ما به روز دوشنبه در مورد مشارکت خود در این نسخه از بدترین آشپز در امریکا. این “WellsCast” podcaster ظاهر خواهد شد در شش قسمت فصل در کنار ستاره از جمله دیو Coulier و Robin Givens. این همه ستاره جذب خواهد شد قرار دادن مهارت های آشپزی خود را به آزمون در حالی که کار بر روی هر دو آشپز آن بارل یا تایلر فلورانس‘s تیم است. در آخر آخرین ستاره ایستاده دریافت خواهد کرد $25,000 به موسسه خیریه از انتخاب خود.

“من شناخته شده به عنوان یک متصدی بار در تلویزیون. بنابراین مشکل این است که من می تواند یک بازی سرگرم کننده ساعت کوکتل اما من نمی توانستم یک سرگرم مهمانی شام در خانه من چون من یک آشپز خوب — و نه من نامزد [Sarah Hyland] “او اعتراف کرد به ما. “بنابراین وقتی که آنها آمدند به من گفتم که برای تلفن های موبایل مانند سرگرم کننده! من می توانند یاد بگیرند که برخی از چیزهایی که.’ سپس من در واقع خواسته سارا در مورد آنچه که او فکر می کردم و او به من گفت که نولان [گولد] که نقش برادر او در خانواده مدرندر واقع در حال انجام یک فصل قبل است. … او بود و او آن را دوست داشت!'”

بدترین آشپز در امریکا: افراد مشهور Edition برای اولین بار در شبکه غذایی سهشنبه, مارس 10 9 p. m. ET.

با گزارش توسط کریستینا گریبلدی

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله