این روزها بسیاری از ما در حال فرار از همه بند است که ما به طور معمول برای پوشیدن آسان و راحت bralettes. اگر شما خود را یک bralette مجموعه قبل از شما مطمئنا اضافه شده بیشتر به لباس زیر خود را کشو در حال حاضر! و اگر شما شده است با پوشیدن همان دو یا سه bralettes در تکرار آن ممکن است زمان به در نظر گرفتن سرمایه گذاری در برخی از گزینه های بیشتر.

ساده ترین و ارزان ترین راه را انتخاب کنید تا بیشتر bralettes است به آنها را خرید به صورت فله. خوشبختانه ما در بر داشت چهار بسته مجموعه ای از Blulu است که شما هزینه به عنوان کمی به عنوان $21 — جدی! آنها در دسترس هستند را به منظور در آمازون در حال حاضر و می تواند در آستان خود را فقط در یک هفته!

Blulu V Neck Cami Bra (Seamless Style)
Blulu V گردن Cami بند (بدون درز سبک) آمازون

آن را ببینید!

دریافت Blulu V گردن Cami بند (4 بسته) با حمل و نقل رایگان برای قیمت با شروع در فقط $21, موجود در آمازون! آنها را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در 13 سال 2020 است. لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, آوریل 5 اما در معرض تغییر است.

هر چند شما نمی توانید دست چین کردن رنگ ها آمده است که در این bralette بسته نرم افزاری شما می توانید انتخاب کنید که سبک شما ترجیح می دهید. دو گزینه وجود دارد در دسترس است — نسخه بدون درز و یک تسمه نسخه. هر دو bralette سبک هستند و به آرامی به انتظارنشسته بودند با جابجایی فنجان. شما می توانید آنها را اگر شما می خواهید پوشش اضافی — یا پاپ آنها را راست!

Blulu V Neck Cami Bra (Lace Style)
Blulu V گردن Cami بند (توری سبک) آمازون

آن را ببینید!

دریافت Blulu V گردن Cami بند (4 بسته) با حمل و نقل رایگان برای قیمت با شروع در فقط $21, موجود در آمازون! آنها را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در 13 سال 2020 است. لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, آوریل 5 اما در معرض تغییر است.

وجود دارد طراحی کمی تفاوت در این دو سبک. بدون درز ارائه می دهد گزینه نازک تسمه اسپاگتی است که قابل تنظیم در حالی که تسمه bralettes باید تسمه که بیشتر شبیه به آنهایی که شما را در پیدا کردن در یک سنتی ، آنها ضخیم تر و قابل تنظیم به طوری که شما می توانید مناسب است که شما می خواهید. خریداران که رفت با بدون درز سبک نشان می دهد اندازه و می گویند آنها مناسب برای خواب بند و یا پس از استفاده از پرستاری است. هر دو “آسان” “تنفس” و “راحت برای پوشیدن” است که دقیقا همان چیزی است که همه ما پس از.

هر دو از این گزینه ها ارائه یک مقدار قابل توجهی از پوشش و شما قطعا می توانید پوشیدن این bralettes تحت هر نوع بالا! این که آیا شما در حال کار در حال اجرا errands و یا به سادگی lounging اطراف آنها محدود به جدید خود را رفتن به.

آن را ببینید: دریافت Blulu V گردن Cami بند (4 بسته) با حمل و نقل رایگان برای قیمت با شروع در فقط $21, موجود در آمازون! آنها را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در 13 سال 2020 است. لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, آوریل 5 اما در معرض تغییر است.

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ فروشگاه همه زنان لباس زیر زنانه خواب و سالن لباس در آمازون در دسترس در اینجا! فراموش نکنید که برای بررسی از همه از آمازون معاملات روزانه در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در ShopWithUs@usmagazine.com. خرید خوشحال!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de