که خواستار کشورها به سرمایه گذاری در بهداشت و درمان قبل از همه گیر بعدی حملات

AFP/فایل

ژنو: سازمان جهانی بهداشت روز چهارشنبه خواست کشورها برای سرمایه گذاری در خود سیستم بهداشت و درمان بهتر است به مبارزه با همه گیر بعدی به جای تقلا در اطراف در وحشت زمانی که از آن بازدید.

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در حال حاضر سرمایه گذاری خواهد نجات زندگی بعد از آن به عنوان مرگ و میر از COVID-19 رسید گذشته 250,000.

“این COVID-19 همه گیر خواهد شد و در نهایت فروکش اما وجود دارد می توان بدون رفتن به کسب و کار به طور معمول” خواند و گفت: مجازی مطبوعاتی در ژنو است.

“ما نمی توانیم همچنان به عجله به صندوق وحشت اما اجازه آمادگی رفتن توسط ایستگاه فرعی.

“همانطور که ما در پاسخ به این گیر ما نیز باید به کار سخت تر برای آماده شدن برای یک بعدی.”

Tedros گفت: جهان صرف حدود 7.5 تریلیون بر سلامت هر سال تقریبا 10 درصد از جهانی تولید ناخالص داخلی — اما سرمایه گذاری در آماده سازی برای ظهور پاتوژنهای تا به حال نادیده گرفته شده است و برای بیش از حد طولانی است.

او گفت: نه تنها پیشگیری بهتر از درمان آن نیز ثابت ارزان تر در دراز مدت است.

“اگر ما یاد بگیریم هر چیزی از COVID-19 باید آن را که سرمایه گذاری در بهداشت و درمان در حال حاضر خواهد شد صرفه جویی در زندگی, بعد,” او گفت:.

“تاریخ قضاوت خواهد کرد همه ما نه تنها در مورد اینکه آیا ما از طریق این بیماری همه گیر اما همچنین در این درس ما یاد گرفته و اقدامات ما در زمان هنگامی که آن را بیش از.”

خطر مستند بازگشت

رمان coronavirus کشته شدن حداقل 257,000 مردم و آلوده بیش از 3.6 میلیون, با توجه به یک AFP شمارش.

Tedros گفت که در حالی که تعداد موارد گزارش شده از هواپیمای غربی اروپا شد کاهش بیشتر شد ثبت روزانه در شرق اروپا و آفریقا و جنوب شرقی آسیا و شرق مدیترانه و آمریکا.

که در شرایط اضطراری مدیر مایکل رایان گفت که او “به خصوص نگران” در مورد این ویروس در حال گسترش در کشور است که در حال حاضر مبتلا به موجود انسانی بحران مانند یمن و سوریه و هائیتی.

او به نام ترین جمعیت های آسیب پذیر برای دریافت همگانی کمک در مبارزه با COVID-19.

حدود نیمی از بشریت تحت نوعی از مستند اقدامات اعمال شده در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش ویروس.

Tedros گفت قوی و انعطاف پذیر سیستم های سلامت شد کلید موفقیت ظهور اجتماعی و اقتصادی محدودیت و بدون تحریک موج دوم از عفونت.

“خطر بازگشت به مستند باقی مانده است بسیار واقعی اگر کشور را مدیریت انتقال بسیار با دقت و مرحله به مرحله روش” او گفت:.

این است که در مواجهه با انتقاد, به ویژه از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر دست زدن به آن از بیماری همه گیر.

Tedros گفت که یک بررسی از آژانس سلامت سازمان ملل متحد عملکرد خواهد بود انجام شده در زمان.

در حال حاضر “ما واقعا باید تمرکز بر مبارزه با آتش و صرفه جویی در زندگی”, او گفت:.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله