1 / 4

شیوع ویروس گارد امنیتی, کشته

Sharmel L. تیگ, 45, از سنگ چخماق بود arraigned سهشنبه, مه 5 سال 2020 در 67 Distirct دادگاه در درجه اول قتل و جنایت اسلحه گرم اتهامات عنوان شده علیه. اتهامات بنیادی از مه 1 سال 2020 تیراندازی مرگ Calvin جیمز Munerly یک گارد امنیتی در خانواده دلار خاموش شرق خیابان پنجم در فلینت که گفته می شود کشته شده پس از اختلاف بر اجازه دادن به یک مشتری با پوشیدن یک ماسک به فروشگاه. (جیک مارس/سنگ چخماق مجله از طریق AP)

سنگ چخماق, Mich. (AP) — خانم میشیگان به طور رسمی متهم شنبه در تیراندازی مرگبار از فروشگاه, گارد امنیتی که حاضر به اجازه دختر او را داخل چرا که او با پوشیدن یک ماسک صورت برای محافظت در برابر انتقال coronavirus.

Sharmel تیگ 45 بود arraigned از طریق ویدئو روز سه شنبه در دادگاه منطقه با توجه به Genesee County دادستانی است.

تیگ, شوهرش, لری تیگ, 44; و او پسر Ramonyea اسقف 23 چهره درجه اول قتل عمد به اتهام چهار قتل Calvin Munerlyn, 43, در یک خانواده, دلار در نزدیکی مرکز شهر فلینت.

لری تیگ و اسقف هنوز به بازداشت و معتقد بودند در اجرا دادستان دیوید Leyton گفت.

این سه متهم نیز در صورت تفنگ اتهامات عنوان شده علیه. لری تیگ همچنین متهم است با نقض رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer اجرایی سفارش نیاز به تمام مشتریان و کارمندان به سایش پوشش صورت در داخل فروشگاه های مواد غذایی.

Sharmel تیگ استدلال با Munerlyn قبل از ترک فروشگاه بعد از ظهر جمعه Leyton روز دوشنبه گفت:. دو مرد بعد آمد به فروشگاه و یکی از آنها به ضرب گلوله Munerlyn در پشت سر. شاهدان شناسایی اسقف به عنوان مردی که به ضرب گلوله Munerlyn با توجه به Leyton.

هیچ اطلاعات منتشر شده در مورد این دختر که متهم در تیراندازی.

Sharmel تیگ رد شد باند سه شنبه و برنامه ریزی شده بود برای May 14 علت احتمالی کنفرانس.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر او یک وکیل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de