یک مرد با پوشیدن یک protecitve ماسک صورت سواری دوچرخه در طول حکومت نظامی در میان نگرانی ها در مورد گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در عدن

عدن (ایسنا) – مقامات حوثی-برگزار شمال یمن تایید اولین مورد از جدید کروناویروس در روز سه شنبه یک سومالی ملی مرده را در یک سانا هتل در حالی که دولت در جنوب جنگ زده کشور گزارش نه عفونت های جدید.

یکی از آخرین کشورهای به اعلام COVID-19 عفونت در آوریل 10, یمن در حال حاضر گزارش شده 21 نفر از جمله سه مرگ و میر در قلمرو برگزار شد در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت و یک مورد مرگ در مناطق تحت ایران-تراز وسط قرار دارد با حوثی ها باشد.

“ما دریافت گزارش در مورد وضعیت در یک هتل (در سانا) روز یکشنبه و بررسی اپيدميولوژيک تیم رفت و در آنجا بلافاصله که در آن فرد مبتلا بود درگذشت” حوثی وزیر بهداشت Taha اماميه گفته Al مسیره تلویزیون.

مرحوم سومالی حال اساسی مشکلات کبدی و کلیوی گفت:, و اضافه کرد که یک نمونه تا به حال تست شده در آزمایشگاه برای COVID-19 عفونت است.

یمن فقیرترین کشور شبه جزیره عربستان بوده است که حمل و نقل نقطه برای مهاجران و پناهندگان از شاخ آفریقا بسیاری از آنها در حال فرار از گرسنگی و خشونت و تلاش برای رسیدن به عربستان سعودی و دیگر ثروتمند حاشیه خلیج فارس.

یمن در حال حاضر در حال دست و پنجه نرم کردن با بزرگترین بحران انسانی ناشی از جنگ بین ائتلاف به رهبری عربستان سعودی به دنبال بازگرداندن سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت و حوثی ها جنبش که سوار این دولت از قدرت را در صنعا در اواخر 2014.

قبل از اولین COVID-19 مورد حوثی در خاک اعلام شد, سازمان ملل متحد گفته بود این می ترسید coronavirus می تواند گسترش کشف نشده در سراسر کشور در میان حاد دچار سوء تغذیه جمعیت با ناکافی تست قابلیت ها و تجهیزات حفاظتی.

در روز سه شنبه اضطراری coronavirus کمیته متعلق به دولت موقت مستقر در جنوب شهر بندری عدن – گفت که هشت نفر شده بود شناسایی کردند و یکی دیگر در Hadhramout منطقه است.

امارات متحده عربی-حمایت جدایی طلبان در جنوب شورای موقت (STC) اعلام کرد روز سه شنبه بخشی از مقررات منع رفت و آمد در عدن و دیگر جنوب استان از 10 شب تا 12 بعد از سه هفته شروع پنج شنبه برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

در عدن مستقر در اورژانس coronavirus کمیته تا به حال ابراز نگرانی کرد که مقامات حوثی نمی شد اعتراف به شیوع کروناویروس در صنعا پایتخت.

سازمان بهداشت جهانی گفته است که ترس COVID-19 می rip از طریق یمن به عنوان جمعیت است و برخی از بالاترین سطح ایمنی نسبت به بیماری در مقایسه با کشورهای دیگر است.

حداقل تست ظرفیت اضافه شده است به نگرانی. که گفت: فقط 200 تست برای عفونت با کوروناویروس تا به حال انجام شده و نتایج دریافت در سراسر یمن.

حدود 80% یا 24 میلیون نفر تکیه بر کمک های انسان دوستانه و 10 میلیون نفر در معرض خطر گرسنگی. بیماری شایع است.

(گزارش شده توسط محمد Ghobari و علا Swilam; گزارش های اضافی عمر فهمی در قاهره; نوشتن توسط Aziz ال Yaakoubi و لیزا بررینگتن; ویرایش توسط علامت گذاری به عنوان هاینریش و لسلی آدلر)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله