رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: یک بررسی نشان داد که یک “تکان دهنده” دو سوم از بیماران مبتلا به تازگی بستری برای coronavirus آلوده شد با وجود تا حد زیادی به ماندن در خانه.

بيمارستان ها خواسته شد تا سند که در آن سال های اخیر خود را COVID-19 بيمار شده بود اقامت قبل از پذیرش کومو گفت و 66 درصد در آمد از خانه های خود.

حدود 18 درصد در آمد از خانه های سالمندان 4 درصد از زندگی کمک امکانات 2 درصد بی خانمان 2 درصد بوده و در دیگر “جمع” تنظیمات, کمتر از 1 درصد در زندان و یا زندان زندانیان و 8 درصد طبقه بندی شده به عنوان “دیگر”.

“این جای تعجب است که” فرماندار به خبرنگاران گفت: در فاینستاین موسسات تحقیقات پزشکی در منهست, New York. “شصت و شش درصد از مردم در خانه بودند که تکان دهنده است برای ما.”

داده ها آمد از 113 بیمارستان گزارش اطلاعات در بيماران تحت درمان بیش از سه روز اخیر به گفته مقامات بهداشتی دولت.

“آنها کار نمی کند; آنها نه سفر” کومو گفت: از این به تازگی در بیمارستان بستری coronavirus بیماران. “ما فکر بودند که شاید ما از رفتن به پیدا کردن یک درصد بالاتر از کارمندان ضروری است که بیمار به دلیل رفتن آنها به کار — که این ممکن است پرستاران, پزشکان, کارگران حمل و نقل. که این مورد نیست. آنها عمدتا در خانه.”

دولت همچنین گزارش داد که در این میان به تازگی در بیمارستان بستری بیماران تنها 17 درصد در حال حاضر شاغل هستند در حالی که 37 درصد بازنشستگان و 46 درصد بیکار هستند.

“بزرگترین گروه از ما هنوز هم در خانه و پس از آن جای تعجب نیست که بزرگترین منبع (های اخیر بستری شدن در بیمارستان) افرادی هستند که در خانه” Kumi اسمیت استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه مینه سوتا گفت: NBC News.

“اما اگر آن را تبدیل کردن آن (coronavirus) هنوز هم به بسیاری از خانه ها (غیر از خط مقدم کارگران) پس از آن که درصد است و جالب آن نگران کننده است.”

رژیم صهیونیستی. کومو گفت: “رفتار شخصی” می تواند یک فاکتور نهایی در امن ماندن از ویروس.

“خیلی از این پایین می آید به آنچه شما انجام دهید برای محافظت از خودتان” کومو گفت.

“همه چیز تعطیل است. دولت همه چیز را انجام داده می تواند. جامعه انجام داده است همه چیز را می تواند. در حال حاضر آن را تا به شما. آیا شما با پوشیدن یک ماسک? آیا شما انجام ضد عفونی کننده دست? اگر شما جوانتر از افرادی هستند که از دیدن شما و ممکن است در خارج وجود دارد و ممکن است کمتر سخت کوش با اجتماعی فاصله. شما دور ماندن از مردم؟”

حداقل یکی دیگر از 232 ایالت نیویورک ساکنان کشته در 24 ساعت گذشته از علل متصل به COVID-19, کومو گفت: آوردن دولت coronavirus مرگ رول مجموع به بیش از 19,877.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net