لندن: یک پاکستانی کارآفرین و متخصص IT راه اندازی کرده است یک مدرسه آنلاین رایگان از هزینه در یک پیشنهاد برای دیدار با سازمان ملل متحد توسعه پایدار هدف مربوط به آموزش و پرورش است.

علی Latif راه اندازی کرده است ‘مدرسه آنلاین’ (3-lance.co.انگلستان) از لندن به ارائه آموزش آنلاین در شش هفته گذشته. تا کنون به مدرسه تحویل داده شده و بیش از 120 ساعت آموزش به دانش آموزان در سراسر جهان است.

مدرسه ارائه رایگان کیفیت آموزش به دانش آموزان از کلاس یک تا یک سطح از سنین اعم پنج-18 سال است.

تا کنون بیش از 1 ، 000 دانش آموزان در انگلستان و بیش از 500 دانش آموز از کشورهای در حال توسعه مانند پاکستان زامبیا و نامیبیا بهره برده اند از این کلاس ها که در حال انجام توسط معلمان متعلق به بهترین مدارس در بریتانیا.

این معلمان از کسانی که داوطلب وقت و تلاش خود را برای یک علت نجیب هستند آموزش دیده و تایید شده توسط وزارت آموزش و پرورش فارغ التحصیل از دانشگاه های انگلستان و وسعت تجربه تدریس در خصوصی و مدارس دولتی در لندن و خارج.

صحبت کردن به طور انحصاری به خبر, علی Latif گفت که او تصمیم به راه اندازی ‘مدرسه آنلاین’ پس از مستند آورده تا با چالش های جدید و همچنین فرصت های جدید برای جوامع مختلف به گرد هم می آیند به زندگی و کار در راه های جدید است.

علی لطیف گفت: “آنها می گویند قلم تواناتر از شمشیر است. و COVID-19 آورده است در مورد یک فرصت منحصر به فرد که در آن من در یک موقعیت برای ایجاد چیزی را ثابت کند که دقیقا.

اگر کودکان در انگلستان می توانند یاد بگیرند آنلاین با دسترسی به curriculumbased درس از خانه با استفاده از یک دستگاه و اینترنت پس چرا کودکان از هر بخشی از جهان است. هیچ تبعیض وقتی که می آید به آموزش و پرورش برای کودکان. من می خواهم هر کودک بدون توجه به جایی که آنها هستند برای دریافت آموزش با کیفیت است و ما متوقف نخواهد شد تا زمانی که ما رسیدن به دقیقا همان است که.”

Latif گفت که این ایده از متوجه تاثیر این مستند قرار بود که در جوانی و آینده خود را. “ما به عنوان مسئول بزرگسالان نیاز به سرمایه گذاری در آینده ما است. از این رو مدرسه آنلاین متولد شد.”

علی لطیف که دارای یک پس زمینه در آموزش و پرورش و خیریه آثار مشترک دیدگاه خود در مورد آینده آموزش و پرورش است که او در حال حرکت به سمت آنلاین پس از آن ارزان تر و کارآمد تر و راحت برای هر دو دانش آموزان و معلمان.

“با آموزش آنلاین من می تواند کودکان را از سراسر جهان در یک مکان. من می توانم اطمینان یک کودک از یک روستا در زامبیا دریافت همان کیفیت عالی از آموزش و پرورش به عنوان کسی که در لندن است. و این زیبا است. بله, وجود دارد برخی از مزایای فیزیکی اما کاملا رک و پوست کنده به عنوان فن آوری های در حال توسعه ما در حال نزدیک شدن به ایجاد یک واقعی تر محیط کلاس درس آنلاین” علی گفت.

تا کنون آنلاین مدرسه دارای کلاس های ریاضی, زبان انگلیسی, علم و ورزش, اما آنها در حال گسترش کلاس های خود را به عنوان زمان می رود.

با توجه به سازمان ملل متحد توسعه پایدار هدف شماره چهار: “262 میلیون کودکان و جوانان در سن 6 تا 17 ساله هنوز از مدرسه در سال 2017, و بیش از نیمی از کودکان و نوجوانان نمی شد جلسه حداقل استانداردهای مهارت در خواندن و ریاضیات.

سریع تغییرات تکنولوژیکی در حال حاضر فرصت ها و چالش ها اما محیط یادگیری ظرفیت های معلمان و کیفیت آموزش و پرورش را سرعت نگه داشته است. متمرکز تلاش های مورد نیاز برای بهبود نتایج یادگیری به صورت کامل چرخه زندگی به خصوص برای زنان و دختران به حاشیه رانده شده مردم آسیب پذیر در تنظیمات.”

پس از سازمان ملل متحد دستورالعمل کارآفرینان مانند علی Latif در حال تلاش برای استفاده از پیشرفت های فن آوری برای کمک به آموزش کودکان است. Capitalising در COVID-19 pandemic, علی Latif معتقد است که دانش آموزان بیشتر استفاده می شود به آموزش آنلاین.

“حتی پس از مستند برداشته شده است من فکر نمی کنم جهان خواهد بود. بیشتر مردم را ببینید سود در آموزش آنلاین و اگر وجود دارد بهره مند شوند در آن پس چرا نمی خواهد شما آن را انجام دهید ؟ یک مثال این است که کودکان می توانند در تعطیلات در حالی که هنوز هم قادر به حضور در کلاس است.”

علی Latif گفت که هر کسی می تواند شروع یک کلاس درس آنلاین اما به منظور اطمینان حاصل شود که دانش آموزان مشغول هستند و یادگیری, معلمان خود را با استفاده از تخصص خود آنها کامل از طریق پژوهش از روش آزمون و خطا.

او گفت: “معلمان هستند و معلمان واجد شرایط که دارای تجربه قوی در افراد مربوطه. آنها شده اند بسیار سخاوتمندانه در از دست دادن زمان خود را متعهد به برنامه ریزی و اجرای فوق العاده درس بسیار حرفه ای است.”

علی Latif قصد دارد برای ادامه فراتر از COVID-19. وی افزود: “در اصل این بود که تنها یک راه حل موقت برای حمایت از کودکان در طول مستند. اما زمان از دست رفته ما را دریافت کرده اند افزون تقاضا و قدردانی برای این سرویس و ما دیدن سود و پتانسیل طول عمر این پروژه به خصوص در مناطق محروم جهان است. بنابراین ما تصمیم گرفته اند که این به سطح بعدی خواهد شد و کار سخت را به این استاندارد آموزش و پرورش و در ادامه به طور نامحدود.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله