اوه! آریل زمستان ورزشی است پانسمان انگشت شست پس از تاسف اخیر پخت و پز حادثه که تقریبا منجر به از دست دادن بخشی از انگشت خود را برای همیشه لطفا برای.

“من تا به حال خرد شده چهار پیاز درست قبل از من خرد شده این یک چیز است. خرد شده چهار پیاز و عالی بود — من فقط چاقو های جدید بیش از حد،” خانواده مدرن آلوم 22 گفت: دسترسی در چهار شنبه, مه 6, از طریق یک مصاحبه تصویری به عنوان او برگزار شد او را پانسمان دست به دوربین. “پس من رفتم به ریز ریز کردن گوجه فرنگی پوست کنده شده و قطعه قطعه شده در بالا بخشی از انگشت شست من در یک گوجه فرنگی پوست کنده شده.”

این Kiss Kiss Bang Bang ستاره گفت: این حادثه هنگامی رخ داد که او در تلاش بود برای ایجاد مواد غذایی یونانی در تلاش برای افتخار است که بخشی از میراث او را. او همچنین اشاره کرد که آن را در زمان او و پسر, Luke Benward چند لحظه برای تحقق بخشیدن به این حد کامل از آسیب خود را.

زمانی که در زمستان درک است که بخشی از انگشت شست او گم شد از وحشت. “من خیلی شوکه شده بود … این بیشتر شبیه من بود hyperventilating. گفتم من باید گریه اما من فقط می تواند آن را باور نمی کند.'”

با توجه به جدی بودن زمستان آسیب Benward, 24 برداشت نوک انگشت و سوار خود را به نزدیک ترین بیمارستان. هنگامی که وجود دارد, all about the tea ستاره دست تکه از گوشت را به یک پرستار است. در ضمن پزشکان مشخص شد که در فصل زمستان به حال “قطعه قطعه عروق” که او را به سبب خونریزی “خیلی.”

هنگامی که بومی کالیفرنیا بود پانسمان تا یک پرستار دست پشت او MIA بخشی از انگشت او. “او در واقع فقط آن را به من داد در یک کیسه پلاستیکی و نمی خواهم به من بگویید که آن را با نوک انگشت شست من, بنابراین من به طور تصادفی آن را انداخت دور و ما تا به حال به آن را دریافت” زمستان به یاد می آورد با خنده.

Ariel Winter Cut Part of Her Thumb Off While Cooking
آریل زمستان دسترسی

هر چند بازیگر متوجه مصیبت است “بسیار خنده دار در حال حاضر” او پذیرفته نیست دقیقا احساس می کنید که راه در آن زمان است. “این قطعا صدمه دیده سرگرم کننده,” او گفت:.

با توجه به زمان coronavirus بحران زمستان اشاره کرد که او دریافت “مراقبت” از کارکنان بیمارستان قادر به قرار دادن مصیبت خود را به چشم انداز. “بدیهی است که من خونریزی بود اما دوباره آن را در انگشت شست من,” او توضیح داد. “مانند بسیاری از مردم در [بیمارستان] برای خیلی بدتر بود و من هم مثل شما می دانم که من کاملا خوب است.”

او ادامه داد: “من قطعه قطعه انگشت شست من خاموش و غمگین است, من یک کمی غمگین به دنبال شست و اما آن خواهید بود OK … در طول این همه, این است که حداقل از هر کسی نگرانی است.”

Ariel Winter Luke Benward
آریل زمستان و Luke Benward مگا

در حالی که پخت و پز ممکن است در فصل زمستان در دستور کار دوباره در آینده ای نزدیک او کشف کرده است گوگل بروید که نگه داشته است و او را سرگرم در طول قرنطینه. “گاهی اوقات من به رانندگی در اطراف برای یک مایل یا دو در ماشین من در شب و گرفتن گوگل,” او گفت:. “آن مرا از خانه من و من من ویندوز پایین و من انجام من چیز است.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله