با وجود کثیف خود را طلاق براد پیت و آنجلینا جولی به نظر می رسد در شرایط خوب منابع متعدد نشان منحصرا در شماره جدید ما هفتگی.

“چیزهایی که بین براد و آنجلینا بهتر از آنها بوده است می گوید:” خودی. “آنها بیشتر صمیمی — آنها هدف نسبت به قطعنامه هایی که برای هر یک از آنها.”

Brad Pitt and Angelina Jolie Are More Cordial Than Ever Following Custody Battle
براد پیت و آنجلینا جولی حضور 86th Annual Academy Awards در لس آنجلس در مارس 2, 2014. Broadimage/شاتر

پس خود 2016 تقسیم سابق جفت — که با هم بودند و در مجموع از 12 سال — معروف به جنگ رفت بیش از حضانت فرزندان خود را: Maddox, 18, Pax, 16, Zahara, 15, شیله, 13 و 11 ساله دوقلو ناکس و Vivienne.

این بازیگر 56 و بازیگر, 44, به تازگی به توافق آمده: پیت در حال حاضر می بیند کودکان هر چند روز می گوید: یک منبع دوم.

Maddox Jolie-Pitt Pax Jolie-Pitt Vivienne Jolie-Pitt Angelina Jolie Zahara Jolie-Pitt Shiloh Jolie-Pitt and Knox Jolie-Pitt
Maddox Jolie-Pitt, Pax Jolie-Pitt, Vivienne جولی-پیت, آنجلینا جولی, Zahara جولی-پیت شیلوه جولی-پیت و ناکس جولی-پیت. دیوید فیشر/شاتر; تالار گفتگو/AP/شاتر (الحاق)

در حالی که او در تماس با مادوکس و Pax — ما قبلا گزارش شده است که برنده اسکار ارتباط با او ارشد فرزندان تیره و تار — او هنوز هم می شود به روز رسانی در مورد آنها را از مادر خود می گوید: منبع.

و به مسائل حتی بهتر جولی ویژه “تحت تاثیر قرار با براد در ادامه هوشیاری” می افزاید: خودی.

پیت که نشان داد در سال 2017 است که او می خواهم تا الکل نبوده است قادر به حضور او معمول الکلی های گمنام جلسات پس از خود-قرنطینه سفارشات به اثر رفت, یادداشت دوم خودی اما “او در تماس منظم با حمایت شبکه.”

برای اطلاعات بیشتر در پیت و جولی دوستانه رابطه, سازمان دیده بان ویدیو بالا و انتخاب کنید تا شماره جدید Us Weekly, در دکه های روزنامه فروشی در حال حاضر.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de