عکس توسط نویسنده

لندن: یک پاکستانی سرگرمی اجرایی بیدار از monthlong ناشی از کما برای پیدا کردن که مادر خود را پس از از دست دادن مبارزه به COVID-19 در همان بیمارستان.

سهیل Anjum صرف 25 روز در حالت اغما در کریدن بیمارستان دانشگاه مبارزه با یک فرم شدید این ویروس کشنده اما در حالی که او موفق به دست آوردن آگاهی و تقریبا یک ماه بعد او آموخته است که مادر خود را چند روز بعد از او پذیرفته شده بود به بیمارستان.

Anjum کار قبلا به نظر می رسد در نشریات معتبر بین المللی. او را با متعدد بالیوود و پاکستان مشهور به عنوان یک عکاس است.

پس از گذراندن شش ماه در بیمارستان Anjum, 47, در نهایت بازگشت به خانه پدرش 85 و همسر اما به یک تغییر جهانی که در آن مادرش 81 بود نه بیشتر.

صحبت کردن به Geo.tv او گفت: “من در یک ناشی از کما زمانی که مادرم در بیمارستان است. آنها اجازه برادر من به دیدن او تحت شرایط استثنایی برای آخرین بار به عنوان بیمارستان بود روی زمین افتاده و هیچ ملاقات داده شد. او پرسید: در مورد من و گفت: برادر من است که او در دعا برای سلامتی من. اعتقاد من این بود که مادر من دعا قبل از او درگذشت که زندگی من را نجات داد.”

من خدا را شکر برای دیگری زندگی اما من دوباره به زندگی برای پیدا کردن که مادر من است نه بیشتر در اطراف. من هنوز ضعیف بوده و نیاز به فیزیوتراپی و بعد از چند ماه به روی پای من دوباره. من نمی تواند توضیح دهد که در کلمات چقدر خطرناک Covid19 است. توصیه من به همه این است که به COVID-19 جدی است. این یک قاتل و خود واقعی است. باور نمی کنم در تئوری های توطئه است. آن را تهدیدی برای همه, جهانی,” Anjum توصیه می شود.

Anjum مطمئن نیست چگونه او قرارداد coronavirus اما تایید او رفت و آمد به طور گسترده ای در لندن با شبکه حمل و نقل عمومی – لوله و اتوبوس – در زمانی که COVID-19 بود و نه جدی گرفته شود و می تواند قرارداد آن را از وجود دارد.

او شروع به داشتن علائم در سراسر هفته دوم مارس باقی مانده و در انزوا در خانه شد و پس از آن گرفته شده به کریدن بیمارستان دانشگاه.

مادرش 81 شروع به نشان دادن علائم چند روز پس از سهیل بستری شد و به همان بیمارستان است. او در گذشت و چند روز بعد و به خاک سپرده شد پس از مدت کوتاهی در حالی که پسر او بود در یک ونتیلاتور در بیمارستان همان مبارزه برای زندگی خود را.

Anjum متوجه شدم که مادر خود را بیشتر بود تقریبا یک ماه پس از بیدار شدن از حالت اغما.

Anjum سردرد و تب و رفت به دکتر خود مراجعه کنید اما گفته شد او باید پاراستامول برای مقابله با علائم شبه آنفولانزا. او به نام بیمه خدمات درمانی hotline اما هیچ کمک و ارائه شد تا وضعیت او بدتر شد و در نهایت گرفته شده برای A&E.

“من سطح اکسیژن انداختن و من بی قرار است. آخرین چیزی که به یاد دارم این است که زمانی که یک دکتر به من گفت که آنها را به من القاء خواب.”

انجم مانده بر روی ونتیلاتور برای بیش از سه هفته و پس از آن قرار داده شده تحت آرامبخشی. او بیدار شد و پس از یک هفته. پزشکان نیست به او بگویید که مادر او گذشت او را نجات دهد از تروما.

Anjum بیمارستان بستری و نبرد او با این ویروس کشنده به دست آورده است توجه زیادی را در رسانه های اجتماعی با برجسته مشهور از جمله Mahira Khan, هارون, Faakhir, Abhishek Bachchan, Raghav, Salman Ahmad, Ali Zafar و Gauhar Khan ارسال آرزوهای خوب.

همراه با شوهای مشهور از هند و پاکستان اعضای جامعه برجسته روزنامه نگاران و دوستان نزدیک کاربران رسانه های اجتماعی را لمس وضعیت خود را ارائه دعا برای تندرستی خود را.

Anjum متولد و بزرگ شده در لندن کار می کرد و به صورت محلی برای نشریات مختلف و مشتریان خصوصی تا حدود سال 2012 و پس از آن او به دبی در سال 2013 به کار برای یک جریان آنلاین پلت فرم. او به لندن بازگشت و در ماه آوریل 2019 را به خود پدر و مادر سالمند.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de