Cara Delevingne و اشلی بنسون‘s رابطه همیشه طرفداران حدس زدن شروع با لحظه ای که آنها برای اولین بار شاعرانه مرتبط است. چه آغاز شده و در ماه اوت سال 2018 منجر به یک گردباد عاشقانه بود که خصوصی ترین است.

مدل و Pretty Little Liars آلوم موجب ارتباط شایعات زمانی که آنها کشف بوسیدن در حالی که انتظار برای یک تاکسی در فرودگاه هیترو در لندن در سال 2018 است. آنها دوستان قبل از این که بعد از جلسه در مجموعه ای از بوی او.

“اشلی و کارا بودند در کایلی [Jenner را] جشن تولد و چپ با هم” یک منبع گفت:” ما هفته به طور انحصاری در ماه اوت سال 2018 است. “آنها بوده است حلق آویز کردن پس از آغاز فیلمبرداری [در فیلم].”

در اکتبر 2018, آمریکا تایید کرد که این جفت ارز دوستیابی شدند. “این اولین بار است که دختر او همیشه مورخ” یک منبع گفت:” ما در مورد بنسون. “این ارتباط با کارا اولین بار است که او شده است در یک رابطه سالم است.”

آنها “دیوانه وار madly in love” خودی گفت: ما در ماه ژوئن 2019 پس از زن و شوهر خود را جشن گرفتند سالگرد یک سال نقل مکان کرد و در کنار هم به Delevingne در لس آنجلس خانه. “آنها آنقدر بزرگ هستند. همه دوستان خود را به خوبی با هم مخلوط. آنها هرگز شادتر. رابطه آنها واقعا سالم است.”

پس از نگه داشتن خود را, عاشقانه های آرام برای یک سال به تیم ملی خودکشی بازیگر نوشته شده تحریک تصویری از خودش با بنسون به افتخار غرور همجنسگرایان در ماه ژوئن 2019. چند روز بعد دو پا برای TrevorLIVE جشن و سرور در شهر نیویورک که در آن Delevingne عموم بوده در مورد دوست دختر خود را.

“او یکی از افرادی که به من کمک کرد خودم را دوست دارم وقتی که من نیاز به آن را بیشتر و من واقعا به آن نیاز,” او گفت: در این رویداد است. “او به من نشان داد چه عشق واقعی است و به من نشان داد که چگونه به آن را قبول بود که خیلی سخت تر از من فکر کردم. من شما را دوست دارم, Sprinkles.”

اواز یا موسیقی دو نفری سفر کرده اند با هم و خال خال شده است در مد نشان می دهد با دوستان خود و بسیاری از آنها همکار بازیگران و مدل های.

در دسامبر 2019 در انگلستان بومی باعث حدس و گمان است که او می خواهم شکسته با Spring Breakers بازیگر پس از او حساب توییتر هک شد, on December 9. در آن زمان حساب شده “من و اشلی را شکست.”

با وجود از دست رفته بنسون جشن تولد در دسامبر 11, Delevingne ارسال شده شیرین ادای احترام به او عشق او واقعی تولد یک هفته بعد از تماس او “من مکان امن.”

“چیزهای زیادی وجود دارد که من می توانم بگویم اما چیزی که من دوست دارم و گرامی ترین ما در مورد این است که من لازم نیست چون شما می دانید و این که همه امور” او نوشت: از طریق Instagram on December 18. “این من و شما که مورد علاقه من است.”

در تاریخ 6 مه سال 2020 در تماس تایید کرد که این جفت ارز تا به حال نام آن را واریز و پس از نزدیک به دو سال با هم.

در پایین حرکت به بطور منظم احساس Delevingne و بنسون ارتباط در طول سال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de