چین در سازمان ملل متحد شنبه نشان داد که پکن را مسدود محققان بین المللی از بررسی ریشه های ووهان coronavirus تا “پیروزی نهایی” بیش از همه گیر شده است به دست آورد.

“اولویت بالا برای زمان حال است به تمرکز بر روی مبارزه با این بیماری همه گیر تا زمانی که ما برنده نهایی پیروزی” چن زو به خبرنگاران گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد وضعیت سازمان بهداشت جهانی درخواست به مطالعه ریشه های این ویروس است. که نماینده چین در هفته گذشته گفت که حزب کمونیست چین را مسدود کرده است درخواست های مکرر از این سازمان برای بررسی.

در حالی که زو افزود که چین نیست “حساسیت” به خارج از پروب او اعتراف کرد که “برای چه یا چگونه به دعوت برگزار خواهد شد ما نیاز به حق اولویت تنظیم در این لحظه و از سوی دیگر ما نیاز به فضای مناسب است.”

CCP متهم شده است که از پوشش تا ریشه این ویروس با گزارش های متعدد با شرح جدول زمانی از پکن شکست در کاهش اولیه گسترش از جمله یک مطالعه که چین می تواند مانع از 95 درصد از عفونت کروناویروس اگر آن را به حال عمل کرده و هر چه زودتر.

هوش پرونده وارد شده توسط پنج چشم سازمان های اطلاعاتی ایالات متحده و استرالیا و نیوزیلند و کانادا و انگلستان سطوح متعدد اتهامات علیه دولت چین از جمله “سرکوب و نابودی شواهد . . . ژنوم توالی مشترک عموم شانگهای آزمایشگاه بسته شدن برای ‘اصلاح’, مقالات دانشگاهی معرض قبل از نقد و بررسی توسط وزارت علوم و فناوری و اطلاعات بدون علامت ‘سکوت حامل مخفی نگه داشته است.”

چین در مقابله با ادعای تخلف توسط این ادعا آن است که یک “قربانی” از دروغ و تلاش برای تغییر تمرکز به یک تئوری توطئه است که این ویروس سرچشمه در آمریکا

“واسطه دروغ و اتهام به هیچ وجه نسخه بین المللی ضد همه گیر همکاری و باید رد همه” وزارت خارجه چین در توئیتر نوشت هفته گذشته است.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • مقامات چینی دهان بند آزمایشگاه در ماه دسامبر بیش از Coronavirus-سارس اتصال
  • چین می خواهد اضافی دور مذاکرات قبل از امضای ‘فاز یک” معامله تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن
  • بیماری همه گیر کوروناویروس می رسد 2 میلیون مورد در سراسر جهان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de