1 / 4

Coronavirus گسترش میان پلیس هند اجرای بزرگترین مستند

فایل عکس: تمدید سراسر کشور مستند به سرعت گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در New Delhi, هند

توسط راجندرا Jadhav

بمبئی (ایسنا) – صدها پلیس هند باید آزمایش مثبت برای coronavirus در روزهای اخیر بالا بردن زنگ در میان بیش از کشیده نیروی آن را به عنوان تلاش برای به اجرا درآوردن بزرگترین مستند شامل همه گیر.

برخی از 3 میلیون پلیس در حال تلاش برای اطمینان حاصل شود که اکثریت قریب به اتفاق هند 1.3 میلیارد نفر در خانه بمانند. فیلم های تلویزیون در اوایل بحران نشان داد که پلیس ضرب و شتم بازگشت کارگران مهاجر به عنوان آنها سعی در هیئت مدیره شهر اتوبوس برای رسیدن به روستاهای خود ساخت مسخره اجتماعی فاصله.

هند تحت مستند از مارس 25 و تایید حدود 50000 coronavirus موارد و برخی از 1,694 مرگ و میر.

یک افسر ارشد در ایالت مهاراشترا گفت: تعداد موارد تا به حال نزدیک به دو برابر در نیروی انتظامی وجود دارد و در هفته گذشته است. ماهاراشترا سخت ترین-آمار دولتی گزارش کرده است در مجموع 15,525 عفونت از سه شنبه.

“بیش از 450 نفر از دولت نیروی پلیس که در حال حاضر آزمایش مثبت و چهار نفر به دلیل ویروس” افسر گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود.

اتاق کنترل می شد راه اندازی به طور انحصاری برای مقابله با مسائل مربوط به سلامت در مواجهه با پلیس در ماهاراشترا با توجه به دولت خانه وزیر آنیل Deshmukh.

پلیس با شلیک گاز اشک آور در یک جمعیت از اعتراض کارگران مهاجر در کشورهای همسایه ایالت گجرات در این هفته و راه اندازی باتوم در برابر صدها نفر صف بندی در فروشگاه ها مشروب در دهلی نو حتی به عنوان اولین گام های گرفته شده توسط مقامات دولتی برای استراحت مستند برای احیای اقتصاد است.

ماه گذشته پزشکان تا به حال به دوباره وصل کنید قطع دست یک پلیس بود که حمله در حالی که تلاش برای به اجرا درآوردن این مستند در شمال ایالت پنجاب.

سر و صدا برای مرخصی استعلاجی

شش نفر از افسران ارشد پلیس در حداقل شش متحده گفت: ده ها تن از پلیس در حوزه های قضایی خود را به دنبال مرخصی استعلاجی از ترس که آنها خواهد شد در غیر این صورت تبدیل شدن به آلوده.

یک مقام رسمی هند که از وزارت خانه گفت: آن آگاه بود از این موضوع و نظارت بر وضعیت.

“گشت و کنترل جمعیت در COVID-19-مناطق آسیب دیده در حال تبدیل شدن به خطرناک تر از مبارزه با جنایتکاران” گفت: Salunkhe یک بمبئی پلیس که توافق به نقل از خود را با استفاده از نام خانوادگی. “حداقل در این موارد ما می توانیم دشمن را ببینید.”

در نخست وزیر نارندرا صفحه اصلی ایالت گجرات حداقل 155 افسر پلیس و برخی شبه نظامی پرسنل آلوده شده اند به گفته یک مقام ارشد.

این کمیسر پلیس ایالت اصلی شهر احمدآباد به رویترز گفت که 95 پلیس و شبه نظامی عضو در بیمارستان بستری شده بود با COVID-19.

این شهر دستور داد تمام مغازه ها به جز کسانی که به ارائه شیر و دارو را دید از نیمه شب جمعه تا مارس 15, اجرای سختگیرانه تر مستند از یک ملی در محل پس از مارس 25, در تلاش برای جلوگیری از افزایش عفونت.

احمدآباد حساب برای بیش از دو-سوم از coronavirus موارد در گجرات و حدود سه چهارم از آن مرگ و میر با توجه به دولت داده است.

پنج شرکت از نیروهای شبه نظامی مستقر خواهد شد بیشتر به تشدید امنیت در مهار مناطق در احمدآباد گجرات بالاترین-رتبه بندی مقام پلیس گفت:. سه شرکت در حال حاضر در محل گفت.

یک مقام ارشد فدرال وزارت خانه گفت: او می ترسید که بیش از هزاران پلیس می تواند تست مثبت و گسترش این ویروس در میان خانواده های خود در پلیس مسکن.

(گزارش اضافی توسط Sumit خناس در احمدآباد و Rupam جین در بمبئی; ویرایش توسط Euan Rocha و علامت هاینریش)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله