رفتن به Woodsboro? Neve Campbell اشاره در او بالقوه تلافی جویانه از سیدنی پرسکات در یک پنجم جیغ فیلم.

“آنها به من می آیند و ما با داشتن مکالمات” Campbell, 46, گفت: در مصاحبه با YouTuber جیک همیلتون در چهار شنبه, مه 6. “این یک کمی سخت و در حال حاضر به دلیل COVID به می دانم که زمانی که شما اتفاق می افتد. امیدوارم ما می توانیم چشم در چشم بر روی همه عناصر است که باید برای رسیدن به محل آن را به اتفاق می افتد.”

Neve Campbell Teases That There’s Been ‘Conversations’ About Her Returning for ‘Scream 5’
Neve Campbell حضور “آسمان خراش” برتر در 10 ژوئیه 2018. اوان Agostini/تالار گفتگو/AP/شاتر

این هنر و صنعت بازیگر اعتراف کرد که او در ابتدا “نگران” در مورد ظاهر می شود در یکی دیگر از جیغ قسط بدون Wes Craven helming آن است. اواخر فیلمساز که در مرگ اوت 2015 در سن 76 ایجاد جیغ حق رای در سال 1996 و دیگر یاد فیلم های ترسناک از جمله یک کابوس در خیابان الم و تپه ها چشم دارند.

کمپبل اشاره کرد که ترسو است “مانند یک نابغه است و او دلیل [فیلم] چه هستند.”

ماه گذشته اعلام کرده بود که آماده است یا نه مدیران Matt Bettinelli-Olpin و Tyler Gillett شنود گذاشته بودند برای جیغ 5. کمپبل توضیح داد: روز چهارشنبه که Bettinelli-Olpin, 42 و Gillett, 38, به او اطمینان داد که هدف آنها به حق انجام شده توسط Craven با آینده شکن تلنگر.

“مدیران که آمده اند به من آمده است با چنین یک قدردانی بزرگ برای Wes کار و واقعا می خواهید به این افتخار” او توضیح داد در آن زمان است. “و به معنای زیادی به من. امیدوارم ما قادر خواهید بود به آن را انجام دهد.”

سه جیغ دنباله منتشر شده از نسخه اصلی در سال 1996 دریافت گرم ستایش از منتقدان و موفقیت در دفتر جعبه را. جدید ترین فیلم حق رای دادن, جیغ 4ضربه تئاتر در سال 2011 و یک جیغ گلچین سری برای اولین بار در MTV در سال 2015.

زمانی که اصل جیغ جشن آن 20-year anniversary در سال 2016 کمپبل اعتراف کرد که او پیش بینی نیست فیلم تبدیل شدن به یک پدیده فرهنگ پاپ. “ما تا به حال هیچ ایده. ما می دانستیم که این یک اسکریپت خوب و ما می دانستیم که Wes Craven شگفت انگیز بود اما زمانی که ما شروع به تیراندازی می کرده اند در سانتا رزا — هیچ یک از ما واقعا تا به حال نام هنوز,” او گفت: صبح به خیر امریکا در آن زمان است. “هیچ یک از ما معروف بودند به جز درو بریمور.”

این حزب از پنج آلوم افزود: “ما شوخی, ‘آیا شما فکر می کنم [Ghostface] خواهد بود یک صحنه و لباس هالووین?’ اما ما تا به حال هیچ ایده وجود دارد در واقع خواهد بود.”

جیغ 5 در ابتدا میله میله برای 2021 انتشار پیش از شیوع کروناویروس.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله